Close search

Sylvester Stallone opět zkouší prodat dům v Kalifornii. Pořádně na něm prodělá

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Středomořím inspirované sídlo leží několik hodin cesty autem od Los Angeles a za tu dekádu, co ho Stallone vlastní, je na prodej devět let.

Tohle nebyla ta nejlepší investice. Dům sice působí zvenčí příjemně a část kolem bazénů spolehlivě přenáší hosty někam do Středomoří. Zurčení proudů vody, palmy a klid...

Jenže tomu patrně něco schází. Jinak by se herec nesnažil sídlo prodat prakticky hned poté, co si ho pořídil.

Milionová rána

Podle veřejně dostupných informací si Stallone pořídil dům v La Quinta, golfem proslavené části Kalifornie, před deseti lety za 4,5 milionu dolarů (tehdy asi 103 milionů korun). A hned v následujícím roce se ho pokusil prodat.

Ne však se ziskem, cena od té doby jenom klesá. A dnes je sídlo k dispozici za 3,35 milionu dolarů (84 milionů korun). Pokud ho prodá za tuto cenu a nebude muset jít ještě níž, ztratí 1,15 milionu dolarů (29 milionů korun).

Cifra ještě neobsahuje poplatky realitní kanceláři, náklady na údržbu nebo daně. Tomuhle se směle může říkat finanční pravý hák.

Oáza klidu

Dvoupatrový dům se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami leží v exkluzivním a nonstop střeženém Madison Clubu, vybudovaném kolem exkluzivního centrálního golfového hřiště. Má klasickou červenou taškovou střechu a sdílí příjezdovou cestu se třemi téměř stejnými vilami. Za vysokými zdmi leží soukromé nádvoří s fontánou a jídelnou, která je obklopena svěží zahradou.

Velkorysý hlavní pokoj má stropy v dvojnásobné výšce, co sice vytváří dojem vzdušnosti, ale na druhé straně je tam jakoby všeho moc. Co architekt přidal na výšce, to patrně ubral na šířce všech pokojů. Mezi nábytkem a zdí je obvykle jenom úzký prostor.

Venku to vypadá o poznání lépe. Této části vévodí několik teras a stylový bazén uprostřed pozemku s umělým potůčkem.

Mezi sousedy jsou třeba Cindy Crawford a Rande Gerber, zakladatel společnosti Nike Phil Knight a prý se sem nedávno do zatím nezpřesněné nemovitosti přistěhoval i šéf Applu Tim Cook.

Na nešťastný dům Sylvestra Stalloneho se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu