Close search

Jay Alvarrez: Tarzan z Havaje, který si užívá života plnými doušky

Instagram Zdroj: Instagram

Tento charismatický mladý muž je snem mnoha dívek po celém světě. Vše, co Jay Alvarrez v životě má, dokázal vybudovat úplně sám. Život mu připravil i drsnou zkoušku, když přišel o svou matku. Nakonec ho z depresí dostala tvořivost a ta znovu odstartovala jeho kariéru. Patří mezi oblíbené hvězdy sociálních sítí.

Krasavec, který se narodil 5. července 1995 na Havaji, si ze svého života udělal svůj sen, který žije opravdu naplno. Na Instagramu ho sleduje 6,3 milionů lidí. Jay se nejvíce proslavil natáčením videí se svou bývalou přítelkyní Alexis Ren. S ní tvořil pár několik let, ale nakonec šel každý jiným směrem.

Svůj úspěšný život si sám vybudoval

Na první pohled se může zdát, že si Jay užívá peněz bohatých rodičů. Řídí super auta, skoro každý měsíc je na jiné dovolené, skáče z letadla padákem na nejrůznějších místech, má kolem sebe nádherné ženy a je stále veselý. Tak ho zná mnoho lidí, ale kdo ve skutečnosti je? Při shlédnutí videí přijdete na to, že to není vůbec žádná pravda. Vše, co má, si vybudoval od základů sám.

Jaký je ve skutečnosti jeho příběh?

Jako dospívající kluk si chtěl vydělávat peníze svou kreativitou (fotografováním a nahráváním videí). Všechny peníze, které vydělal, investoval do cestování a dalších věcí, které s tím souvisejí. Bylo by krásné, kdyby mu všechno vycházelo, jenže život je rozmanitý a přichystal mu nemalé životní zkoušky.

Náhle přišel o „lásku svého života“, a to o svou matku. Jak říká Jay ve svém videu „deprese a umění jdou ruku v ruce“. V té době byla sociální média v počátku a to změnilo jeho život. Sledovanost jeho videí byla neuvěřitelná. Začal cestovat a užívat si každý den svého života.

Cestoval po celém světě, ale nakonec zjistil, že domov je pouze jeden

Vše, co zažíval, začal brát postupem času jako přirozené. Po pár letech cestování mu začínal chybět domov a přátelé, které měl na Havaji. Ve svém životě hledal balanc a nakonec se vrátil zpět na Havaj.

Na svém Instagramu nesdílí pouze svůj luxusní život. Někdy pokládá dost závažné filozofické otázky, které si pokládá mnoho lidí.

Pokud chcete opravdu zjistit, kdo je tento mladý muž, podívejte se na YouTube na video „Who is Jay Alvarrez“.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE TOHOTO FEŠÁKA:

Nejčtenější články