Close search

Zaneprázdněný moderátor Tomáš Zástěra hledá únik z městské džungle

Tomáš Zástěra - Instagram Zdroj: Tomáš Zástěra - Instagram

Jako rozhlasový moderátor i účastník populární reality show Survivor baví všechny kolem sebe a jeho stále dobrá nálada je nakažlivá. Kde Tomáš Zástěra dobíjí energii? Ideálně na samotě v přírodě, ovšem ne vždy mu to vyjde.


Tomáš má díky táboření a kempování nejeden vtipný zážitek. A není se čemu divit, když na dětské tábory jezdí od mala a jeden v Prachovských skalách dokonce s kamarády vlastní. Pobyt v přírodě díky tomu zvládá levou zadní, o čemž jsme se ostatně přesvědčili i z jeho výkonů v Survivoru. Ne vždy se ale jeho kempování obejde bez drobných komplikací.

„Musím říct, že je vždycky humorné vracet se večer do stanu. Cestou člověk asi dvacetkrát zakopne o kotvící šňůry a často si i, zejména pokud si trochu čichnul ke špuntu, splete stan!“ prozradil hrdý nositel oranžových trenek.

Kromě pojmenování „El Capitano“, jak byl svými spolubojovníky v reality show označen, se již pár dní pyšní dalším titulem – ambasador ankety Kemp roku. Spolu s dalšími odborníky ho čeká nelehký úkol, a to zvolit nejlepší kemp roku 2022. Finálovou desítku, kterou hlasující vybrali na webu dokempu.cz, plánuje osobně navštívit pro načerpání inspirace.

„Pobyt v kempu je skvělá očista pro hlavu. Miluji na něm jednoduchost bytí. Návrat ke kořenům a přírodě totiž vždycky ocením. Navíc hezky je všude tam, kde s sebou máte kvalitní společnost,“ vypočítává moderátor a dodává, že dnešní doba je komplikovaná, a proto má na oddechu mimo civilizaci nejraději volnost.

A jaká je pro sympatického moderátora ideální dovolená? Asi nikoho nepřekvapí, že luxusní resorty to nejsou. „Přiznám se, že mým snem je projet velkou část Evropy s karavanem nebo obytným vozem,“ prozradil moderátor, který letos v létě stihnul i pánskou motorkářskou jízdu po Rakousku.


Nejčtenější články

Zavří­t reklamu