Close search

Výkonné VZV od STILL pořídíte i použité, či si je pronajmete

Still Zdroj: Still

Vozíky jsou nenahraditelnými pomocníky v logistice, ve skladech i v různých provozech. Nabídka je poměrně velká, ale rozhodně je vždy dobré sáhnout po špičce. Ať již jde o tu technologickou, nebo co se týče přidaných služeb. Nemůžete si top VZV dovolit? Pořiďte si je použité. Další možností je pronájem vozíků.

STILL je prestižním dodavatelem intralogistických řešení. K těm patří i špičkové VZV, paletové vozíky, včetně těch ručních, či tahače. Firma vám dodá vozík pro vaši prodejnu, ale též vás vybaví celou flotilou vozíků pro váš provoz. Kdo chce ten nejlepší paleťák nebo vysokozdvižný vozík, volbou STILL se rozhodně nesplete. Nekupujete totiž jenom vozík, ale stáváte se členem pomyslné rodiny s perfektními zákaznickými službami. K tomu patří i snaha uspokojit ty zákazníky, pro které je neekonomické či finančně nedostupné pořízení nového vozíku.

Použité vozíky nejsou žádné Popelky v nabídce

Společnost STILL sama vykupuje své vozíky, renovuje je a prodává pak jako použité vozíky s garancí a ve vynikajícím technickém stavu. K bezvadnému stavu získáváte záruku i servis. Použité vozíky v nabídce jsou rozděleny do několika jakostních tříd. Vždy tak jako zákazník dobře víte, do čeho nákupem jdete. Kvalita vozíku STILL je navíc tak vysoká, že i použitý vozík obvykle nabídne více než jiný z levnější kategorie třeba u konkurence. Dobrý paletový vozík nemusí být jen nový.

Cestou k vozíku je i pronájem

Přímo STILL nabízí i další ekonomickou cestou k vozíku. Tentokrát dokonce k novému. VZV si totiž nemusíte pouze kupovat, ale i pronajmout. Vozík vám firma doveze klidně z německé pobočky, kde je v nabídce aktuálně 8200 zařízení k pronajmutí. Chytrý objednávkový systém umožňuje snadno najít k pronájmu přesně takový vozík, jaký zákazníkovi, co se týče parametrů, vyhovuje. Pronájem vozíků STILL je oblíbeným způsobem, jak vybavit firmu tím nejlepším bez velkých investic, bez závazků, a s možností si náklady okamžitě účetně odpisovat.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu