Close search

Priscilla Presley prodává zelenou oázu uprostřed Beverly Hills. Pohádková vila připomíná časy dávno minulé

Showpix/Redfin Zdroj: Showpix/Redfin

Priscilla Presley se zbavuje zelení obklopené vily, která patří mezi poslední, 21. stoletím nedotčené kousky Beverly Hills.

Vila byla na trhu naposled před 45 lety a i vypadá tak, jako kdyby v ní zastal čas před několika dekádami.

V záplavě hypemoderních sídel sice působí nesmírně svěže a neotřele, ale vhodná patrně bude jen pro milovníky starých časů.

Závan minulosti

Nemovitost z roku 1951 se nachází v lepší části Beverly Hills a od okolního světa je oddělena nejen impozantní bránou, soukromí zajišťují také zahrady a bujná vegetace, která vyžaduje složitou každodenní péči.

Pohádková vila vzbuzuje dojem, že v ní buď dlouho nikdo nebydlel, nebo svým způsobem zůstal v minulosti a jen tam přežíval. Zarostlá nemovitost se sedmi ložnicemi a osmi koupelnami totiž uvnitř působí mírně zatuchlým dojmem. Dřevěné trámy, zdobené kamenné krby, sametové závěsy, spousta brokátu a vzorů na látkách to jen podtrhuje.

V jednom z obývacích pokojů je ve výklenku křídlo, na nějž mlhavé světlo dopadá přes okno z olovnatého skla. A to už se dnes moc nevidí.

Tajnosti hostů

Bydlení jako pro barony, s tím rozdílem, že sem se patrně chodí jenom utírat prach. Ostatně, i tenisový kurt už pamatuje lepší časy. Jako kdyby se veškerá péče soustředila na zeleň a bazén, který je ve slušném stavu. Zvláštností vily je, že apartmán pro hosty, který se nachází na patře, má vlastní soukromý vchod.

Priscilla Presley uvedla vilu na trh za 16 milionů dolarů (352 milionů korun). V okolí jsou i o poznání dražší nemovitosti, ale patrně to souvisí s tím, že podle údajů realitní kanceláře prošla vila renovací naposled v roce 1965 a tudíž nějaké zásahy bude vyžadovat.

Na vilu Priscilly Presley se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články