Close search

Jak si užít erotické Vánoce? Inspirujte se našimi dárky pro zamilované!

Profimedia Zdroj: Profimedia

Budou to vaše první Vánoce spolu a chcete, aby byly nezapomenutelné? Pak se pozitivně nalaďte, připravte romantickou atmosféru, nalijte si skleničku něčeho ostřejšího a začněte si hrát.

Vánoce nemusí být jen o klasice! Pokud navíc se svým milým trávíte své první společné svátky, chtělo by to něco originálního. Hoďte se do gala, nakupte ty správné vánoční dárky, vytvořte nezapomenutelnou atmosféru a pak už jen vyčkejte, co se bude dít. Věřte, že na tenhle večer ani jeden z vás nezapomene.

Skleničkou alkoholu prolomte ledy

www.lihovarek.cz

Čím jiným začít, než skleničkou dobrého alkoholu na probourání ledů. Muži milují whisky. A když je navíc v košer kvalitě a vyrobena z nejkvalitnějších českých surovin, bude se jednat o trefu do černého. Lahodná whisky TREBITSCH Czech Single Malt WhiskyⓇ obsahuje světoznámý moravský slad, prvotřídní pramenitou vodu a zraje v panenských dubových sudech.

TREBITSCH Czech Single Malt WhiskyⓇ vytváří vlastní cestu osobité chuti. Je svěží, čistá a příjemně travnatě aromatická se střední přirozenou sladkostí. Ve vůni můžete cítit vyvážené tóny vanilky, karamelu a ovoce s nádechem dubového dřeva, díky čemuž jí přijdou na chuť i ženy.

Minerálem navoďte intimní atmosféru

www.svetmineralu.cz

Intimní atmosféru a prožitek z milování mohou umocnit i nejrůznější minerály. Skvělou volbou jsou například náramky ze serpentinu a pyritu, které si můžete věnovat navzájem jako originální vánoční dárek. Tyto kameny ze Světa minerálů mají za úkol uvolňovat blokády orgasmu při sexu, podporují vnitřní mír a klid, zvyšují sebevědomí a bojují proti smutku, zoufalství, depresím i melancholii.

Poznejte se bez přetvářky

www.intimity.cz

Až bude atmosféra plná erotického vzrušení, je čas posunout se dál. A kam jinam než k erotickým hrátkám. Na eshopu Intimity.cz naleznete celou řadu hraček pro dospělé, ale i erotické spodní prádlo nebo možnost uspořádat privátní intimní párty. Vy však zvolte něco pro oba. Lépe se tak poznáte, zjistíte, co má ten druhý rád a rozhodně před sebou ztratíte stud. Pro ty, kteří se ještě tak dobře neznají, jsou skvělou volbou erotické hry, díky nimž si splníte i ty nejtajnější erotické sny.

Pohrajte si s hračkami pro dospělé

www.intimity.cz

A je tu finále! Večer završte hrátkami ve dvou. Existuje celá řada pomůcek, díky kterým si můžete sváteční večer ještě více ozvláštnit. Vy vsaďte na elegantní MANTU, která je navržena jako pomůcka pro páry. Vyberte pozici, ve které ji budete moct držet mezi vámi. Z dobrého orálního sexu rázem učiníte nezapomenutelný zážitek.

Zatímco běžné masturbační pomůcky nejsou vždy vhodné pro použití v páru, MANTA si snadno najde místo ve vašem sexuálním životě a jistě budete na tenhle vánoční dárek ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Na nezlevněné zboží z eshopu https://www.intimity.cz/  máte nyní možnost získat  20% SLEVU pod kódem: EOM19. Slevu lze uplatnit do 31.12.2019 v butiku intimity, Benediktská 8, Praha 1, nebo na stránkách www.intimity.cz

 

Nejčtenější články