Close search

Keto dieta znamená změnu, ne hladovění. Můžete s ní i mlsat!

www.ketodiet.cz Zdroj: www.ketodiet.cz

„Mlsná“ honí každého z nás. Chutě člověku vlastně dávají najevo, co nám v těle chybí. Někteří z nás s nimi umíme naložit lépe, jiní hůř. Pravdou však je, že chuť, třeba na sladké, ale mnohdy i na jiné věci, je obvykle to, co nám kazí snahu konečně zhubnout. Jakmile se začneme dietami omezovat, jsou naše chutě „na něco“ ještě o to intenzivnější. S keto dietou to tak být nemusí. Dietní plán a keto jídelníček počítá s tím, že mlsat prostě potřebujeme, i když právě držíme dietu.

Chutě nás u běžné diety doženou, ať se snažíme sebevíce. Keto dieta však patří k těm, které s nimi předem počítají a jídelníček je nastaven způsobem, že tomu tak být nemusí. Mlsání samotné je už součástí dietního plánu. Keto recepty jsou připraveny na to, že naše tělo potřebuje uspokojit slané, sladké i další chutě. A dokonce si máme možnost dát ke svačince, zejména pokud jdeme sportovat, i nějakou tu dobrotu navíc. Občas si ji můžeme dopřát i ke snídani či k dopolední svačině. Tedy v tom čase, kdy naše tělo nejlépe spaluje.

Keto dieta - proteinová tyčinka banán kokos

Jaké chutě nás ještě mohou při dietě dohnat?

Tentokrát nejde ani tak o chutě, jako o hlad. Ne však klasický, ale emoční. Keto dieta totiž rozhodně není o hladovění. Ale i u našeho stravování a hubnutí platí, že problém obvykle není v žaludku, ale v hlavě. Známou je problematika emočního přejídání se, třeba ze stresu. Emoční hlad se zas objevuje v naší hlavě při dietách. Není to však skutečný hlad, i když možná právě jeho překonání bude nejtěžší cestou k tomu, abychom ve své snaze zhubnout a začít se zdravěji stravovat, vytrvali.

Hlavně žádné výčitky!

Zhřešili jste při dietě? Stalo se. Nevzdejte to, pokračujte dál, a přešlapům se příště snažte vyhnout. Jedna chyba, ale ani pár chyb, by vás neměly odradit. Důležité je ve snažení vytrvat. A třeba se i podívat na to, jak se těmto chybám vyhnout. Co tedy lze při hubnutí a keto dietě mlsat bez výčitek? Podívejte se na recenze na keto dietu. Obvykle v nich najdete těchto tipů hodně. Samozřejmě je důležité mít tyto produkty po ruce. Začít je objednávat v e-shopu ve chvíli, kdy již kroužíte kolem lednice a spižírny, rozhodně nestačí.

Keto dieta - proteinové tyčinky - KetoDiet

Jak na mlsání při keto dietě?

Toho, na čem si při keto dietě můžete smlsnout, najdete poměrně hodně. Já osobně ráda mlsání spojím s pitným režimem. Proteinové nápoje zasytí a současně uspokojí nabuzené chutě.

Po ruce je dobré mít též proteinové tyčinky. Ovocné příchutě i s čokoládou – každá z nich nejenže zažene hlad, ale i uspokojí naše chutě. Osobně mi nejvíce chutná lískový oříšek s čokoládou, kokos v čokoládě a kešu s karamelem. Nově testuji crispy s jahodami. Hodí se nejen do keto jídelníčku. I pro ty, kdo keto dietu podle komplexního dietního plánu nedrží, jsou zdravým mlsáním, skvělým doplněním energie při sportu, ale i svačinkou na výletech.

Během keto diety můžete uzobávat také oříšky a semínka. Já osobně nedám dopustit na vlašské ořechy, jsou plné proteinu a zdravých tuků. Navíc povzbuzují mozkovou činnost. Jsou super jak samotné, tak třeba do salátů nebo k sýru.

Produkty KetoDiet, vhodné pro rychlé zahnání vlčího hladu i zdravé či „povolené“ mlsání, mohou být též kapsičky s proteinovým pyré nebo proteinový croissant s čokoládovo-oříškovým proteinovým krémem.


Nejčtenější články