Close search

Viking se vrací. Lovce krabů Siga Hansena čeká v Norsku nová výzva i pátrání po rodinné minulosti

Warner Bros. Discovery Zdroj: Warner Bros. Discovery

Když se na Aljašce po pětadvaceti letech zastavil lov červených královských krabů, byl kapitán Sig Hansen nucen hledat příležitosti jinde. Rozhodl se zariskovat a zaměřil se na nové území, kde je krab královský invazivním druhem – Norsko, domovinu jeho předků. Tento odvážný krok má mimo jiné pomoci zachránit dlouholetou loveckou tradici v Hansenově rodině. Vše nabídne reality show Nejsmrtelnější úlovek: Návrat vikingů (Deadliest Catch: The Viking Return), která má premiéru v pátek 28. října ve 20 hodin na Discovery Channel. 

Sig Hansen doufá, že v Norsku zapomene na poslední lovecký neúspěch z Aljašky. V rodné zemi svého otce hodlá vybudovat velké rybářské impérium, o kterém se jeho předkům ani nesnilo. 

Sigova dcera Mandy se snaží založit rodinu. Nový začátek v Norsku dává Sigovi nečekanou možnost upevnit odkaz jeho otce, který tak může zanedlouho předat pokračovatelům rodu Hansenů.


Spolu s Mandy, jejím manželem Clarkem a Jakem Andersonem, svou pravou rukou, se tak Sig vydává po stopách svých předků, aby získal odpovědi na spoustu důležitých otázek a zajistil, že rodinné dědictví, které vybudoval Hansenův otec, bude pokračovat.

Strastiplná výprava do Norska ovšem může celou rodinu i rozdělit. Zvládne legendární lovec naplnit své plány?

Produkci reality show Nejsmrtelnější úlovek: Návrat vikingů pro Discovery zajišťuje společnost Original Productions, která patří do portfolia mediální korporace Fremantle.

Nejčtenější články