Close search

Zpěvák Robbie Williams prodal svůj dům slavným sportovcům: Jak vypadá luxusní sídlo za 630 milionů?

Zillow Zdroj: Zillow

Britský zpěvák Robbie Williams prodal své přepychové sídlo v Kalifornii slavnému sportovnímu páru Aaronu Rodgersovi a Danice Patrick. Za svoji nemovitost, která se nachází ve vyhlášené oblasti Malibu, požadoval zpěvák 28 milionů dolarů (630 milionů korun). Luxusní rezidence s výhledem na oceán a domem pro hosty se tak stane domovem pro další celebrity. Co ale nabídne novým majitelům?

Robbie Williams se rozhodl vzdát svého luxusního sídla ještě před koncem roku 2019 a zcela jistě svojí nabídkou udělal radost slavnému sportovnímu páru, který si od něj dům velmi rychle koupil. Nemovitost totiž na realitním trhu vydržela necelý měsíc. Rodgers, který patří mezi nejlépe placené hráče amerického fotbalu, a Patrick, která je profesionální automobilovou závodnicí, měli před prodejem se zpěvákem dohodu, že si dům během několika měsíců vyzkouší, aby zjistili, zda jim skutečně vyhovuje. Po velmi krátké době tak dospěli k názoru, že nemovitost zcela odpovídá jejich požadavkům, a proto si ji od Williamse koupili.

Hvězdní majitelé

Robbie Williams byl ale majitelem tohoto luxusního sídla jen krátkou dobu, jelikož si ho pořídil teprve v roce 2018 od jednoho z vedoucích manažerů online platformy Netflix. Rozlehlá vila postavená ve středomořském stylu vznikla v roce 1981 a od té doby vystřídala velké množství hvězdných majitelů. Nějakou dobu si dům pronajímala zpěvačka Janet Jackson a v roce 2009 poskytla z této rezidence rozhovor novinářům, když došlo k nečekanému úmrtí jejího bratra, Michaela Jacksona. Po dalších majitelích a několika finančně náročných rekonstrukcích si v roce 2018 sídlo pořídil Robbie Williams, ale na podzim tohoto roku se jej rozhodl prodat.

Prostorné sídlo

Rezidence nabídne novým majitelům výhled na oceán a pláž vyhlášenou pro své ideální podmínky k surfování. Dvoupatrová vila má luxusní design a kvalitní vybavení, které rozhodně nedává znát, že je dům již skoro čtyři desetiletí starý. Vysoká okna poskytnou novým majitelům mnoho slunečního světla a krásný výhled na místní přírodu.

Rodgers a Patrick budou mít k dispozici čtyři ložnice a stejný počet koupelen, plně vybavenou a moderní kuchyň a prostorné balkony a terasy. Slavný sportovní pár si dům pořídil za plnou částku, kterou Williams požadoval a není, čemu se divit. Aaron Rodgers totiž patří mezi nejlépe placené sportovce v historii USA. V roce 2013 podepsal smlouvu na 110 milionů dolarů (2,5 miliardy korun) a o několik let později ji obnovil s vyšší částkou 134 milionů dolarů (3 miliardy korun). Podle odhadů, až se sportovec rozhodne ukončit svoji kariéru, bude se moct pochlubit jměním v hodnotě okolo 300 milionů dolarů (6,75 miliardy korun).

PODÍVEJTE SE V GALERII NA LUXUSNÍ SÍDLO, KTERÉ PRODAL ROBBIE WILLIAMS:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu