Close search

Změna účesu? Nebojte se zkracování: Sexy mikádo vás omladí a rozzáří

pinterest.com Zdroj: pinterest.com

Nosíte už dlouho stejný účes, tzn. dlouhé vlasy a cítíte potřebu změny? Vůbec se nebojte shodit svoji hřívu. Máme pro vás hned několik důvodů, proč se změny nebát a jaká pozitiva kratší účes má. Nemusíte čekat do jara, mladistvé mikádo vám může kadeřnice vykouzlit hned při příští návštěvě.

Klasické mikádo rovně střižené, které se nosilo v 80. letech se také vrátilo do módy, když ho ještě doplníte ofinou, budete působit velmi nadčasově a sexy. Dalším hitem je delší mikádo, tzv. bob. Ten vám dodá šmrnc a úžasně vás omladí.

Tento účes je navíc hodně praktický a dá se kombinovat na tisíc způsobů. Budete v něm působit žensky, hravě a sexy a jak už bylo řečeno, umaže vám pár let. Mikádo můžete upravovat podle nálady, nechat ho do hladka narovnané nebo si vytvořit vlny žehličkou, tzv. beach waves či ho sepnout sponkami, dole nechat spuštěné a nahoře udělat drdol. Všechny varianty tohoto účesu zkrátka vypadají trendy.

Pokud máte nyní dlouhé a splihlé vlasy, s mikádem se to změní. Tím, že je necháte zkrátit, automaticky se provzdušní, jsou lehčí, také zdravější a stačí si do nich v předklonu stříknout lak na vlasy. Potom už jen stačí upravit prsty.

Když ještě řeknete své kadeřnici, že chcete, aby váš nový účes zářil, jistě vám dopřeje barvu nebo přeliv, který se hodí k vaší barvě pleti, vlasy rozsvítí a vy budete vypadat jako jedna ze slavných krásek, které kouzlu tohoto šmrnocvního účesu také podlehly.

Mezi ty světové patří např. Rihanna, Jennifer Lawrence, Katy Perry, Miranda Kerr, Emily Ratajkowski nebo u nás Veronika Arichteva či Bára Strýcová.

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu