Close search

Život po Hře o trůny: Co mají v plánu představitelé slavných postav?

HBO Zdroj: HBO

Všechno jednou skončí a to platí i o populárním seriálu Hra o trůny, který se pomalu ale jistě blíží do svého finále. Fanoušci ale nemusí zoufat, své oblíbené herce uvidí v dalších zajímavých projektech, na jejichž natáčení se podílejí.

Až si hlavní postavy konečně rozdělí Železný trůn, jestli je to vůbec možné, seriál dospěje ke svému konci, ale představitelé hlavních postav budou muset žít dál. Našli si už představitelé hlavních rolí nové angažmá?

Emilia Clarke

Jak se zdá, Matka draků si již našla nové místo v dalších filmech. Herečka Emilia Clarke se například objevila jako Qi'Ra ve snímku Solo: Star Wars Story. Kromě toho by ji fanoušci během roku 2019 mohli vidět ve snímku Above Suspicion, který vypráví o šokující vraždě a lásce v Apalačském pohoří. Koncem roku by se měla také objevit v romantické komedii Last Christmas.

Kit Harington

Představitel jedné z hlavních postav, Jona Sněha, byl v průběhu let aktivní na televizních obrazovkách stejně jako na divadelních prknech. Vystupoval totiž v londýnském divadle v dramatu True West. Zdá se ale, že Kit Harington, který se v létě 2018 oženil se svojí hereckou kolegyní Rose Leslie, zatím moc velké plány nemá. Nebo nechce, aby o nich fanoušci věděli. Možná jedná o tajné roli, jejíž název nesmí nikde zveřejnit. O Haringtonovi se například mluvilo jako o možném budoucím Jamesu Bondovi.

Peter Dinklage

Role vychytralého Tyriona jistě patří k nejlepším, které si Peter Dinklage zahrál. Přesto herec neusíná na vavřínech a pilně pracuje dál na rozvoji své herecké kariéry. Dinklage bude dabovat postavy hned ve dvou animovaných filmech: Croodsovi 2 a Angry Birds Movie 2. Také se objeví ve filmu Dwarf, který bude situován do italského středověku. Tady se Dinklageovi budou hodit zkušenosti ze seriálu Hra o trůny, jelikož si zahraje muže manipulujícího mladým princem. A v historickém dramatu The Thicket si zahraje postavu Shortyho, který se jako součást týmu bude pokoušet zachránit ženu unesenou při bankovní loupeži.

Sophie Turner

Představitelka Sansy Stark má opravdu nabitý program. Objeví se v očekávaném snímku letošního roku X-Men: Dark Phoenix. Její fanoušci ji také uvidí ve filmu Broken Soldier nebo ve snímku Heavy. Turner také ohlásila svoji účast na natáčení filmu Girl Who Fell From the Sky, který je inspirován skutečnými událostmi. Tento tragický příběh bude vyprávět o dívce, která jako jediná zázrakem přežila pád letadla v roce 1971.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu