Close search

Získejte finanční odměny s aplikací Tesco Clubcard

Zdroj:

V rámci nové inovativní sběrné kampaně, která je poprvé k dispozici výhradně prostřednictvím mobilní aplikace Clubcard, mohou zákazníci Tesco sbírat virtuální e-známky za každých 180 korun, které utratí. Za 10 nebo 15 nasbíraných e-známek si zákazníci mohou vybrat odměnu ve výši 130 či 260 korun.

Věrnostní program Clubcard od obchodního řetězce Tesco je nejdéle fungujícím a nejrozšířenějším věrnostním programem na českém trhu.  Program dlouhodobě funguje na principu věrnostní karty, s jejíž pomocí získá zákazník za každých 10 Kč jeden bod, který následně může proměnit v peněžní poukázky na nakupování v Tesco.

Nová kampaň na sbírání e—známek s aplikací Clubcard je jednoduchá. „Stačí si stáhnout či aktualizovat aplikaci Clubcard v mobilním telefonu. Následně potvrdit svou účast v sekci e-známka potvrzením pravidel kampaně. Následně na pokladně nezapomenout vždy naskenovat kartu Clubcard ze svého chytrého telefonu. Za každých 180 Kč získáte 1 e-známku. Svou slevu si lze vybrat přímo v aplikaci podle počtu nasbíraných e-známek,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

E-známky je možné sbírat až do 29. února 2020. Aplikace je k dostání na Google play a App Store. Pro správné fungování aplikace je nezbytné připojení k internetu. Bližší informace a pravidla a podmínky naleznete na itesco.cz.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu