Close search

Získejte dvojnásobný kredit s Tesco Clubcard

Zdroj:

Zvykli jsme si být neustále v kontaktu s našimi blízkými, nákup si zařídit za pár minut on-line z mobilu a číst si nejnovější zprávy v reálném čase. Pokud si s rodinou a přáteli voláte prostřednictvím operátora Tesco Mobile a nakupujete v Tescu i na itesco.cz s Clubcard, určitě vás zaujme „Neplacenka“. Nové propojení Tesco Mobile a mobilní aplikace Clubcard přináší zákazníkům Tesco úplně novou možnost, jak využít své nasbírané body k volání zdarma. Poukázky Clubcard, které během nákupu nasbíráte, budete nově moci zdvojnásobit v aplikaci Clubcard a použít na dobití kreditu.

Tesco Mobile je štědrý operátor, a proto již nemusíte řešit své účty za telefon. Služby operátora můžete využívat za získané Clubcard poukázky. Proces je velmi snadný. Stačí si do svého chytrého telefonu nainstalovat aplikaci Clubcard, která je dostupná na Google Play i App Store, zaregistrovat se se svou současnou kartou Clubcard a v záložce poukázky zvolit možnost poukázky na kredit od Tesco Mobile. „Například za poukázky v hodnotě 250,- Kč získáte až 500,- Kč kreditu. O využití kreditu rozhodujete vy sami. U Tesco Mobile tak můžete mít třeba neomezené volání a SMS spolu s datovým balíčkem „na míru“ již za 499,- Kč. A díky aplikaci Tesco Mobile dokonce ještě levněji,“ vysvětluje Jan Semotán, generální manažer Tesco Mobile. Pokud si nainstalujete také aplikaci Tesco Mobile, můžete získat navíc také větší datové balíčky, slevy na nákup v obchodech Tesco anebo se můžete zúčastnit soutěže o zájezdy do exotických krajin.

Pokud vás nabídka štědrého operátora zaujala, ale zatím svou SIM kartu od Tesco Mobile nemáte, můžete si ji do konce léta pořídit ve slevě v obchodech Tesco. Noví zákazníci mohou využít například balíček neomezeného volání a SMS s daty, bez závazků a faktur, který nyní získá každý nový zákazník s 50% slevou.

Více informací naleznete na stránkách , v aplikaci Tesco Mobile dostupné na Google Play nebo App Store, nebo na telefonním čísle +420 841 11 22 55.

 

Nejčtenější články