Close search

Ženy sobě: Co by si nadělilo ženské pokolení pod stromeček?

Pinterest Zdroj: Pinterest

Každou ženu již jistě někdy napadlo, kdyby byla Ježíškem, co by si asi tak ideálně nadělila pod vánoční stromeček. Sice se to nikdy nestane, ale své vysněné dárky může na Štědrý večer rozbalit i tak. Stačí, když se budete inspirovat našimi tipy, jak potěšit i tu nejnáročnější ženu.

Vánoční šílenství je v plném proudu a nákupní centra praskají ve švech. Vykašlete se na promarněný čas ve frontách a mačkání se mezi davy lidí a nakupte dárky raději z pohodlí domova. Zabere vám to jen pár minut, stačí pár kliků a radost bude veliká!

Stylová obuv na zimu

www.different.cz

Boty Crocs zažívají v posledních letech obrovský boom. V současnosti se prodávají ve více než 90 zemích. Za nebývalý úspěch nepochybně může neotřelý design, velký důraz na pohodlí, odolnost materiálu a zároveň nízká hmotnost. Zapomeňte tedy na klasické kozačky a sáhněte po originalitě a kvalitě. Na zimu si pořiďte stylové sněhule Crocs, které nepromoknou a vaše nožky budou v suchu a teplíčku.

Večeře bez starostí

www.expresmenu.cz

Každá žena si přeje, aby přišla domů z práce, v kuchyni to vonělo lahodným jídlem, byl prostřený stůl, načatá láhev vína a její muž stál u plotny s širokým úsměvem a dotazem, zda má hlad. Nyní si to může splnit díky Krkonošskému speciálu od Expres Menu, který obsahuje kulajdu s liškami, kančí pečeni s chlupatým knedlíkem a zelím a v neposlední řadě dezert podle babiččina receptu. Všechny výrobky z Expres Menu jsou výsledkem práce kuchařů, kteří ručně připravují každé jídlo a nepoužívají žádné chemické přísady ani konzervanty. Po dobrém jídle si navíc můžete s partnerem či rodinou zahrát společenskou hru, která je součástí balení.

Úklid s nohami na stole

www.xiaomi-czech.cz

Tak co musím ještě dneska udělat? Říká si žena při odchodu z práce a už se děsí toho, až otevře dveře bytu a uvidí, co vše ještě ten den musí stihnout. Drobky, chlupy od psa, prach či písek, který si vaše ratolest přinesla ze školního hřiště, to všechno se na podlaze vyskytuje a vy víte, že to musíte vyluxovat. Nyní si však můžete pořídit pomocníka, který vám práci velmi usnadní. Jedná se o inteligentní vysavač Xiaomi Roborock, který disponuje laserovým senzorem pro automatickou orientaci v prostoru. Pohyb vysavače tedy určuje umělá inteligence, která na základě získaných dat z prostoru vyhodnocuje ideální trasu. Nemůže se tak stát, že nějaké místečko zůstane špinavé. Xiaomi Roborock Sweep One S50 je navíc vybaven i možností vytírání.

Cigaretka na závěr

BAT

Po dobře odvedené práci, ideálně vykonané nějakým z výše uvedených pomocníků, si sedněte na gauč, kochejte se a zapalte si. Možná si teď říkáte, že to u vás není možné, protože se ve vašem bytě nekouří. Zápach z cigarety by totiž jen tak nevyčichl a také samozřejmě nechcete mít na čisté podlaze popel. Nyní nemusíte, stačí sáhnout po moderní alternativě kouření v podobě zahřívaného tabáku. Takový přístroj glo nano, který je novinkou na trhu, využívá technologii indukčního ohřevu, díky které nedochází ke spalování tabáku. Tak se daří redukovat množství toxických látek, které vznikají jako vedlejší produkty hoření. Podle dostupných studií jich je až o 95 procent méně než v kouři z cigaret. Navíc glo nezanechává zápach a není z něj žádný popel, můžete si tak klidně zapálit i doma.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu