Close search

Ženy ničí vztahy těmito chybami. Děláte je také?

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

My, ženy, jsme si vědomy, že žít s námi je nadmíru komplikované. Chceme prince na bílém koni a když konečně přijede, opakovaně děláme ve vztahu ty samé chyby. Které to jsou?

1. Nevěra

Nevěry se dopouští skoro polovina mužů a třetina zadaných žen! Z krátkodobého románku nevzniká většinou nic dobrého, a vy pak musíte před partnerem zatloukat. Pokud totiž svému protějšku řeknete pravdu, vám se uleví, ale jemu ublížíte. I proto je lepší se toho vyvarovat. A pokud chcete být s někým jiným, tak se s partnerem rozejít.

2. Pravda vždy a všude

U sexu ještě chvíli zůstaneme. Ženy se obzvlášť při tom prvním stydí nebo bojí říct partnerovi, co jim nevyhovovalo. Ale z prvního sexu se stane rutina a ten plyne dál přirozenou cestou a případným vývojem. A partner může být dost zaskočen, když mu po čase řeknete, že vám něco nevyhovuje. Tak s pravdou hned ven.

3. Tolerance

Čím více se budete snažit si svého muže svázat a udržet doma, tím více ho to bude táhnout někam pryč. Buďte tolerantní a uvědomte si, že i on má své kamarády a kamarádky a přesto, že vás má rád, chce trávit čas i s někým jiným. Každá kamarádka nemusí být hned důvodem k žárlivosti. Trocha důvěry neuškodí.

4. Kamarádi

I vy máte jistě kamarádky, které váš partner vyloženě nemusí, ale kvůli vám se je snaží tolerovat. Tolerujte i vy jeho kamarády. V partnerství mají být strany vyrovnané a uvidíte, že váš partner to ocení.

5. Vše není samozřejmost a pochvaly

Základem spokojeného vztahu je, když se muži snaží snášet ženám modré z nebe a ženy je za to chválí. Neberte to ale jako samozřejmost. Každou jeho snahu oceňte a pochvalte ho za to. Za umyté nádobí, uvařenou večeři chvalte, co to jen jde. I když vám bude říkat, že je mu to jedno, v duši ho to bude hřát.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu