Close search

Žena s nejslavnějšími vlasy na světě! Seznamte se s včeličkovou královnou Negin Mirsalehi

Zdroj:

Na začátku byl tajný kosmetický recept její maminky, na konci zázračná kariéra. Jedna z nejznámějších blogerek a vlogerek světa, Holanďanka Negin Mirsalehi, se proslavila díky svým nádherným a kvalitním vlasům, které budí obdiv všude, kde se tato sympatická tmavovláska nachází.

Zhruba ve čtyřiadvaceti letech začala psát svůj blog. Raketovou rychlostí získala sledující z celého světa, rozjela vlastní kosmetickou značku a dostává pozvání na všechny významné akce návrhářů. Tím ale její kariéra zdaleka nekončí.

Obyvatelka Amsterdamu si postavila byznys na tom, že všichni obdivují její nádherné vlasy a chtějí znát jejich kouzlo. Recept je jednoduchý - tatínek je včelař a maminka kadeřnice. Rodiče už před lety namíchali speciální medový lektvar, který vlasy vyživuje. Když Negin rozjela svůj blog (a časem i vlog), spojila své síly právě s rodiči. A s partnerem, se kterým je mimochodem už dvanáct let, založila firmu Gisou na výrobu medové kosmetiky. I proto se dnes Negin někdy říká včeličková královna.

Medový olejíček

Je pravda, že u vlasů stejně jako u vzhledu hodně záleží na genech. Nicméně pomocí kvalitních produktů můžete své hřívě pomoci k nádhernému a kvalitnímu vzhledu. Prvním produktem Negin byl medový olej na vlasy (Honey Infused Hair Oil), na které naleznete recenze snad všude.

Firma se rychle rozrůstá, takže Negin nezůstala pouze u oleje, ale vyvíjí i šampóny, kondicionéry, hřebeny, fény, masky, spreje na plážové vlny, ochranu na vlasy před žehlením a dokonce i parfém na vlasy. Troufáme si říct, že těmito produkty to nekončí a můžeme jen doufat, že Negin přijde i s kulmou na vlasy, protože právě její krásné vlny jsou doslova ikonické.

S partnerem natáčejí vlogy, ve kterých můžete vidět jak jejich každodenní život, tak nádhernou kancelář, ve které by chtěla pracovat snad každá slečna. Některá jejich videa jsou obzvláště povedená. Oba jsou stále pozitivně naladění. Zavedou vás na různá místa po celém světě a poradí i ty nejlepší restaurace, do kterých si také můžete zajít.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ÚDAJNĚ NEJSLAVNĚJŠÍ VLASY SVĚTA!

Nejčtenější články