Close search

Zemřel taťka slušňák ze seriálu Alf: Život herce Maxe Wrighta byl plný zmaru, alkoholu a drog

Archiv Zdroj: Archiv

Ve věku 75 let podlehl rakovině herec Max Wright, známý především jako Willie Tanner z oblíbeného komediálního seriálu Alf. Přestože byl herec v devadesátých letech na vrcholu, poslední roky jeho života byly děsivé!

Vzpomínáte? Mimozemšťan Alf okupoval televizní obrazovky v devadesátých letech. Měl cynické hlášky, sarkastický humor a obrovskou chuť k jídlu. Útočiště našel u rodiny Tannerových, kde našel spřízněnou duši v hlavě rodiny. Adoptivního tátu mu hrál právě Max Wright. A role to byla veskrze pozitivní - taťka Willie byl umírněný, slušný, galantní, možná trochu nudný, ale klaďas! Realita byla jiná...

Seriál dobře vydělával, všichni byli považováni za hvězdy a nikdo netušil, že zítřek chystá nepříjemné probuzení. Max Wright se po ukončení seriálu nedokázal smířit s tím, že se na něj coby televizní hvězdu zapomíná, a začal užívat drogy. Navíc mu lékaři v roce 1995 diagnosti­kovali rakovinu.

V roce 2003 byl Wright zatčen za řízení pod vlivem alkoholu. Ty nejhorší dny ale teprve měly přijít. Fotoreportéři magazínu National Enquirer ho načapali, jak s bezdomovci kouří drogu crack. Navíc nezůstal jen u fetování, ale došlo i na jakési podivné sexuální hrátky. Wright byl na dně. Pomocnou ruku hledal u své manželky Lindy, ale i ta měla jeho životních eskapád plné zuby.

Návrat nemoci

Ačkoliv byl Wright tehdy z rakoviny vyléčen, zákeřná nemoc se vrátila. Svůj boj s ní nakonec prohrál. Zpráva o jeho smrti přišla jen chvíli poté, co bylo světu oznámeno, že slíbené pokračování seriálu nevznikne. Wright po sobě zanechal manželku Lindu a dvě děti Bena a Daisy.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA OSUD HERCE MAXE WRIGHTA I NA TO, V JAKÉ HRŮZE PROŽIL SVÉ POSLEDNÍ ROKY!

Nejčtenější články