Close search

Zdá se vám o létání nebo démonech? A víte, co to znamená?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Sny máme všichni a mohou být všelijaké. Pozitivní, erotické, ale i hororové a smutné. Většinou bývají odrazem naší fantazie a zážitků, které jsme přes den prožili. Ale mohou také mnoho prozradit o našich niterních pocitech, varovat a napovědět! Věříte na výklad snů? Pojďme se podívat, co jednotlivá znamení ve snech symbolizují.

Padání

Padání je ve snech velice nepříjemné. Padáte z velké výšky, máte strach, čekáte tvrdý dopad na dno, a náhle se probudíte. Jedná se o jeden z nejčastějších snů symbolizující lidskou úzkost, stres a nejistotu. Pokud máte strach, že vás někdo nebo něco opustí, nebo že v něčem selháváte, bude se vám s největší pravděpodobností zdát o padání.

 

Létání

Létání značí, že v sobě máte velké ambice, které nemáte kde uplatnit. Dále také potřebu udělat ve svém životě změnu. Vaše podvědomí vám tak dává znamení, že teď je ta vhodná chvíle.

 

Mytí rukou

Cítíte se být odpovědni a vinni a symbolicky se tak snažíte očistit své ruce vodou.

 

Démoni

Potkáváte ve snech démony a strašidla? Značí to buď potlačování vlastních emocí, nebo že se chováte ve svém životě špatně.

 

Zuby

Ztráta zubů značí možnou blížící se smrt v rodině nebo i váš strach ze stárnutí.

 

Smrt

Umírání ve snu je opravdu děsivé. Přitom má úplně opačný význam. Jestliže ve snu vidíte zemřít sebe nebo vaše blízké, nebojte se o ně. Smrt ve snu naopak znamená dlouhý život.

 

Vražda

Nebojte, nejste vražední psychopaté. Jestliže ve snu vraždíte osobu, kterou sami znáte, nejspíše ji ve skrytu duše opravdu nenávidíte. Pokud se vám zdá o vraždě cizího člověka, může jít o symbolickou smrt nějaké vlastnosti, kterou v sobě nosíte.

 

Nahota

Nahota se ve snech zjevuje také velice často. Značí touhu po uznání, zranitelnost a otevřenost druhým lidem.

Nejčtenější články