Close search

Zázrak jménem aromaterapie: Zklidní mysl i zkvalitní partnerský život

unsplash.com Zdroj: unsplash.com

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, která vám pomůže snad v každém odvětví. Nejenom, že dokáže zlepšit partnerský život. ale vyřeší i problém s imunitou nebo financemi.

1. Růžový olej

Pokud vám to v posteli s drahou polovičkou zrovna dvakrát neklape, není nic snazšího než provonět pokoj růžemi. Pár kapiček růžového oleje udělá s vašimi čichovými buňkami zázraky. Intenzivní a vzrušující vůni vás okamžitě zachytí a vášeň se vrátí i do vaší postele.

2. Bazalkový olej

Máte finanční problémy? Vůně bazalky vám skvěle pomůže. Nakapejte do své aromalampy pár kapek bazalkového oleje a rázem uvidíte, že vám vůně bazalky otevře mysl a vy vyřešíte finanční problémy levou zadní.

3. Santalový olej

Máte oslabenou imunitu? Sáhněte po santalovém oleji! Zázračný olej vám pomůže při zdravotních obtížích všeho druhu. Pomáhá stimulovat veškeré orgány v těle a posilovat imunitu. Pokud se necítíte dvakrát fit, tak aromaterapii se santalovým olejem je správnou volbou.

4. Vanilkový olej

Pokud doma toužíte navodit erotickou atmosféru, zvolte vanilkový olej a provoňte s ním místnost. Vanilka je velmi silné afrodiziakum a pozitivně působí na sexuální apetit. Uvidíte, že to bude příjemná změna.

5. Heřmánkový olej

Potřebujete zklidnit rozhašenou mysl? Vyzkoušejte zameditovat při vůni heřmánku. Heřmánek je známý svými zklidňujícími účinky. Pro intenzivnější účinky se doporučuje kápnout si pár kapek oleje na čelo a na prsty rukou.

Nejčtenější články