Close search

Zažijte luxusní plavbu se Silversea

Exclusive Tours Zdroj: Exclusive Tours

Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství na moři a objevte nejkrásnější místa na světě. S lodí Silversea se dostanete do více než 900 destinací.

Vyplujte vstříc novým zážitkům. Objevujte krásy světa z paluby luxusní lodi Silversea

Podlehněte volání dálek. Vydejte se na plavbu po Karibiku nebo Středomoří, objevujte starobylá města, světové přístavy a přírodní divy po celém světě. Luxusní plavby lodí představují jedinečnou směs poznání a odpočinku – a především zážitek na celý život. S exkluzivní lodí Silversea se dostanete do více než 900 destinací na všech sedmi kontinentech.

Jen si to představte. Nastoupíte na loď, kde vás přivítá komorník se sklenkou šampaňského v ruce. Zatímco popíjíte svůj welcome drink, kocháte se nádherným výhledem na moře a zbrusu novou palubu. To nejlepší vás ale teprve čeká – cesta za vaší vysněnou destinací právě začíná. Ať už máte namířeno do Skandinávie, Karibiku nebo Středomoří, vyhlídkovou plavbu od Exclusive Tours si užijete naplno.

Špičkové ubytování na moři

Společnost Silversea Cruises patří římské rodině Lefebvre, která si potrpí na luxus. Proto vás nepřekvapí, že na palubě jejích lodí najdete kajuty, které splňují ty nejvyšší standardy komfortu. Samozřejmostí je prostorná postel s jemným ložním prádlem Pratesi, mramorová koupelna, šatna s trezorem, toaletní stolek, velkoplošná televize, interaktivní mediální knihovna a lednice s barem. Na jedinečnosti kajutě přidává také veranda se zahradním nábytkem, kde se můžete slunit a zároveň se nechat unášet pohledem na moře a okolní krajinu.

Lodní zábava, která nikdy nekončí

Jakmile se nasytíte pobytem v kajutě, můžete se pustit do objevování lodi. Pokud toužíte po relaxaci, můžete zavítat do vyhlášeného wellness s bazénem a jacuzzi. Jestliže naopak dychtíte po sportovní aktivitě, můžete si zacvičit v moderním fitness studiu – a to i po boku osobního trenéra. Zúčastnit se lze i zajímavých cestovatelských přednášek s odborníky nebo si vychutnat živá hudební představení a kulinářskou show.

Každému gurmánovi na palubě srdce zaplesá 

A co když vám vyhládne? Na palubě Silversea se pohybují ti nejlepší šéfkuchaři, kteří vám naservírují jedinečný gurmánský zážitek. Stačí říct, na co máte chuť. Je to lehký zeleninový salát, mořské plody, hamburger nebo třeba grilovaný steak? Na lodi najdete několik různých restaurací, aby si na své přišli hosté s tím nejnáročnějším apetitem. Grilbar Atlantide je vyhlášený pečenými kraby nebo rybími steaky, restaurace Hot Rocks zase skvělou kulinářskou show, která se odehrává na kameni z vulkanické horniny přímo u vašeho stolu.

Senzační mořské dobrodružství na obzoru

Pořadatelem objevných a dechberoucích plaveb je česká společnost Exclusive Tours, která na trhu působí už od roku 2007. Za tu dobu zprostředkovala luxusní dovolenou tisícům klientů a díky partnerství s poskytovateli VIP služeb a členství v síti Serandipians by Traveller Made vám dokáže splnit ty nejtajnější i nejnáročnější cestovatelské sny.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu