Close search

Zasloužená dovolená, na které si skutečně odpočinete

Zdroj:

Touží po dokonalé dovolené, kterou si užijete v klidu, bez starostí a přesně podle vašich představ? Vyberte si zájezd do své oblíbené destinace u CK Blue Style a prožijte nezapomenutelné chvíle sami, se svou rodinou či přáteli.

Dovolená bez dětí

Pokud si přejete prožít klidnou komfortní dovolenou na úrovni, vyberte si u CK Blue Style z nabídky hotelů určených pouze pro dospělé nebo takových, které v rámci svého areálu nabízí oddělenou část pro dospělé. Tyto hotely bez dětí jsou oblíbené zejména zamilovanými páry, partami přátel a seniory, kteří hledají hlavně klid. Můžete se těšit na kvalitní služby, ve většině případů bývá součástí i nabídka wellness & spa, masáží, kosmetických procedur či sportovních aktivit. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou bez dětí a zrelaxujte svou mysl i tělo.


Dovolená s dětmi

Přáli byste si prožít rodinnou dovolenou, na které si každý najde to své, bude spokojený a vy tak budete mít chvíli klidu pro sebe nebo čas udělat si romantickou procházku se svým partnerem? Žádný problém! CK Blue Style se specializuje na všechny vaše přání, proto v její nabídce naleznete i hotely vhodné pro rodiny s dětmi, které nabízí skvělé zázemí jak pro vaše potomky, tak pro vás. Děti se zabaví v dětské zóně, řáděním na vodních atrakcích a vy si tak můžete vychutnat zasloužené chvíle klidu přesně podle vašich představ.Multigenerační dovolená

Chcete s sebou na dovolenou vzít i babičku s dědou, aby si také mohli odpočinout a načerpat, stejně jako vy, novou energii nebo strávit více času s vnoučaty? Zvolte multigenerační dovolenou, na které se bude bavit celá početnější rodina od těch nejmladších po ty nejstarší. Klienti starší 55 let navíc získávají slevu 500 Kč na osobu z aktuální cenové nabídky.All inclusive dovolená


Jestliže si chcete svoji dovolenou užít opravdu bez starostí, zvolte variantu stravování all inclusive, ať už jedete sami, s partnerem, dětmi či přáteli. Na all inclusive dovolené se nemusíte starat o to kdy, kde a za kolik se najíte. Nabídka jídel bývá opravdu pestrá a najdete v ní i místní speciality. Navíc jsou zájezdy all inclusive finančně příznivé, pokud je zakoupíte v last minute.


U CK Blue Style nalezne tu pravou dovolenou každý, díky široké nabídce destinací, hotelů a služeb. Dopřejte si zasloužený a vytoužený odpočinek a načerpejte novou energii způsobem, který je vám nejpříjemnější, ať už se jedná o opalování na pláži, surfování na mořských vlnách nebo výtečnou romantickou večeři s vaší partnerkou či partnerem.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu