Close search

Zařizoval nemovitosti pro Cher, Ozzyho Osbourna a saúdskou královskou rodinu. Teď je na prodej jeho nejhezčí dům

Compass Zdroj: Compass

Martyn Lawrence Bullard patří mezi oblíbené designéry celebrit. Dům v Malibu, který se teď objevil na trhu, ukazuje, že si svůj věhlas plně zaslouží.

Martyn Lawrence Bullard má pozoruhodné portfolio klientů - od Cher a Ozzyho Osbourna až ke Kardashianovým a saúdské královské rodině.

Tato nemovitost ale ukazuje, jaké to je, když mu klienti nechají úplně volnou ruku a slavný designér se může doslova vyřádit. Samozřejmě, v dobrém smyslu slova.

Kouzlo Indonésie

Současní majitelé nemovitosti Judah a Astrid Hertzovi se s Bullardem seznámili díky zpěvákovi vystupujícímu pod jménem Kid Rock, který je jejich sousedem, a designér pro něj připravoval renovaci domu.

Astrid je módní stylistka, Judah pracuje jako developer a patří mezi největší pronajímatele nemovitostí v centru Los Angeles. Pro Bullarda měli vlastně jenom jedno zadání - ať je něčím okouzlí. Designér tak v první řadě zařídil svůj dům snů, do kterého vmíchal štipku dekorativního koření s příchutí Indonésie.

Není to časté, protože majitelé domů mají obvykle vlastní představy o zařízení a designéry si najímají proto, aby jejich vize zhmotnili. Astrid tvrdí, že je Bullard nikdy nemusel přesvědčovat o některém ze svých rozhodnutí, nebo jim ho vysvětlovat. Vždy s ním byli spokojeni.

Exotika v Malibu

Cesta k současné podobě nemovitosti nebyla jednoduchá. Když ji Judah Hertz v roce 2007 koupil za 10 milionů dolarů (tehdy přibližně 203 milionů korun), připomínala podle něj Taco Bell, co je fastfoodový řetězec s ne úplně vzhledným designem svých provozoven.

Proto investoval blíže neupřesněnou milionovou částku do nákladní přestavby a z jižanského domku se stal přímo butikový hotel s nádechem Bali. Dům ve tvaru písmene U se obepíná kolem centrálního nádvoří s dvěma rovnoběžnými bazény. Vedle indonéských prvků je zde také nábytek dovezený z dalších zemí jako Maroko, Portugalsko, Velká Británie nebo Nizozemí. Světoběžník a živel Bullard se prostě nezapřel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martyn Lawrence Bullard (@martynbullard),

Celé to působí jako luxusní, pětihvězdičkový rezort někde na Bali. Jen s tím rozdílem, že leží v Malibu. Cena je mírně vysoká i na místní poměry, aktuálně je na trhu za 65 milionů dolarů (1,5 miliardy korun).

Na luxusní nemovitost inspirovanou Indonésií se můžete podívat do GALERIE:

Zdroje: variety.com, compass.com

Nejčtenější články