Close search

Začátek školního roku nemusí znamenat návrat k nudnému šatníku

Zdroj:

Prázdniny se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Nemusíte však zbytečně smutnit. Zpříjemněte si nový školní rok prémiovými kousky, kterými okouzlíte při doprovázení dětí během prvního školního dne, v kanceláři nebo na odpolední procházce s kamarádkou. Výběr vhodného oblečení však nepodceňte ani u svých ratolestí. Kromě slavnostních šatů nezapomeňte svým nejmilovanějším přikoupit také klasická trička, teplákové soupravy nebo tenisky, které využijí i mimo hřiště. 

Z prvního školního dne udělejte nezapomenutelný zážitek!

První školní den by měl být výjimečnou události nejen pro vaše děti, ale i pro vás samotné. Proto ze skříně vytáhněte šaty, oprašte lodičky a nechte se unášet jedinečnou atmosférou tohoto slavnostního okamžiku. Stranou nenechte ani své děti. Přestože neexistuje žádný pevně stanovený dresscode, nástup do školy je spojován s jistou obřadností, a tak je vhodné volit trošku společenštější oblečení. U kluků to mohou být třeba pohodlné kalhoty s košilí, u malých slečen zase formálnější šaty či sukně.

Během pracovního týdne myslete především na pohodlí

Dopolední zápřah, rychlá pauza na oběd a odpoledne vyzvednout děti ze školy. Takový kolotoč zažívá většina maminek. Abyste se během pracovního týdne cítila opravdu komfortně, myslete na příjemné materiály a volné střihy, které se hodí jak do teplých letních dnů, tak také za horšího počasí. U dětí platí stejné pravidlo. Využijí zejména pohodlné kalhoty, volná trička z bavlny a svetříky v případě vstávání do chladnějšího rána. 

Nezapomeňte dětem přibalit do aktovky tělocvik!

Na tělocvik budou vaše ratolesti potřebovat kousky z kvalitních materiálů. Oblečení by mělo být v první řadě příjemné a vzdušné. Zatímco ještě v září využijí tričko s krátkým rukávem a delší kraťasy, s přicházejícími podzimními měsíci jim do batůžku přibalte také pohodlnou teplákovou soupravu. Samozřejmostí je i kvalitní obuv, která při pohybu na hřišti nebo v tělocvičně dostatečně zpevní kotník. A pokud jste i vy aktivní sportovkyní, obchodní síť Hervis Sports nabízí také krásné fitness sety, se kterými uděláte parádu i mimo posilovnu. 

Užijte si poslední slunečné dny

Než zase uložíte šaty na ramínka k zimnímu spánku, dejte jim ještě šanci během posledních slunečných dnů. Nebojte se sáhnout také po barevných topech s volánky nebo sukních, které rozzáří nudnou šeď ulic. Trendem zůstává nadále modrá a meruňková barva či nápadité vzory. Záleží jen na vás, na co zrovna budete mít vy nebo vaše ratolest chuť. 

Připravte se na počasí pod psa

Přestože se s létem ještě loučit nemusíme, je dobré být v září připravený také na chladnější a sychravější počasí. Zatímco si my dospělí vystačíme s nepromokavou bundou nebo fleecovou mikinou s kapucí, na dětské oblečení mějte daleko vyšší nároky. Vaši potomci totiž s velkou pravděpodobností místo šedivého dne uvidí úžasnou příležitost pro skákání v kalužích a pobíhání po zablácené zahradě. Aby se děti i v těchto podmínkách cítily dobře, mělo by být oblečení do deště odolné nejen proti vodě a větru, ale také dostatečně prodyšné. 

Nepromeškejte dodatečnou 20% slevu na vybrané dětské zboží

Ať už máte doma prvňáčka či ostříleného školáka, z kousků od české značky Sam 73 si vybere opravdu každý. Nyní navíc probíhá na e-shopu i v prodejnách speciální akce s názvem Back to school, v rámci které získáte na vybrané dětské produkty dodatečnou slevu 20 %.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu