Close search

Žabka se stále rozrůstá: V Praze otevřela další prodejnu

archiv Žabka Zdroj: archiv Žabka

Oblíbená síť obchodů Žabka hlásí hned z kraje roku další přírůstek. Nová prodejna se otevřela dnes na Praze 10 v ulici Starostrašnická. Jedná se tak o 102 obchod sítě Žabka. Zákazníci se opět mohou těšit na příjemné moderní prostředí, které nabízí pohodlné nakupování v dobré dostupnosti s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 hodin) a 363 dní v roce. Zároveň nabízí širokou škálu doplňkových služeb, kterou znají zákazníci z dalších obchodů Žabka.

Obchody Žabka se u zákazníků těší stále větší oblibě, nahrává tomu i skutečnost, že poskytují ideální místo pro pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr produktů. V kombinaci s dobrou polohou představují pak základní konkurenční výhody.

Platí to i pro nově otevřenou prodejnu na Praze 10 v ulici Starostrašnická. „Máme velkou radost, že se nám v poměrně krátké době podařilo otevřít další novou prodejnu v Praze. Tentokrát jsme svěřili obchod do rukou nového franšízanta v naší síti pana Tomáše Huka, který nás přesvědčil svými bohatými zkušenostmi s řízením obchodu,” říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka.

Na prodejní ploše 90 metrech čtverečních pořídí zákazníci vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů. „Věříme, že i díky této široké nabídce služeb, ocení zákazníci z řad místních obyvatel pohodlné nakupování v Žabce.

A tímto obchodem rozhodně nekončíme a brzy ho budou následovat další a to jak v Praze, tak i v dalších městech,” dodává Radim Lunda. V současnosti provozuje obchodní síť Žabka celkem 102 prodejen.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

 Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v

Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních

Čech.

 Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy

nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.

 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice.

 Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny

potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a

poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.

 Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle

standardů definovaných společností Tesco.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu