Close search

Žabka otevřela svou 118. prodejnu. V brzké době otevře další

Žabka Zdroj: Žabka

Nová prodejna Žabka se otevřela v pražské ulici Československého exilu. Obchod je součástí nové rezidentní části Modřany “U Dubu“ a pomůže zvýšit obslužnost místních obyvatel - nabídne pohodlné a moderní nakupování s dlouhou otevírací dobou (denně od 6 do 22 hodin) a 363 dní v roce. Jedná se už o celkově 118. obchod Žabka v Česku.

Pandemie koronaviru trochu přibrzdila expanzní plány obchodní sítě Žabka. Nyní už ale opět nabírají na síle a v brzké době se budou otevírat další desítky nových obchodů. Nejnovější přírůstek do rostoucí sítě prodejen Žabka je obchod v pražských Modřanech. Nachází se v nové rezidentní části “U Dubu“ v ulici Československého exilu 2288/38.

I přes svou skromnou rozlohu 57m2 je nakupujícím k dispozici plná nabídka sortimentu. „Rezidentní obchody Žabka hrají v naší síti stále důležitější roli. Jejich obliba u zákazníků neustále roste, proto věříme v úspěch tohoto našeho nového obchodu,“ říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka a dodává: "Jsme velmi rádi, že nabídku na řízení této prodejny přijala naše dlouholetá partnerka, paní Nikola Jergovič, která aktuálně již jednu provozovnu v Praze řídí.“

Žabka

Zákazníci v nové prodejně pořídí čerstvé potraviny, ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

Žabka nadále rozšiřuje i sortiment, který nabízí v rámci online nákupů prostřednictvím aplikace Bolt Food. Jedná se o první službu v ČR, která nabízí okamžité doručení potravin. Navíc zákazník může v aplikaci sledovat celý proces objednávky. Aplikace průběžně upozorňuje, jakmile Žabka objednávku přijme, nákup připraví i jakmile jej převezme kurýr. V aplikaci je díky GPS zobrazena aktuální poloha kurýra a zákazník tak přesně ví, kde se kurýr nachází a kdy nákup dorazí. Zákazníci mají na výběr téměř z 800 produktů od ovoce, zeleniny, přes pečivo, masné výrobky až po kávu či drogerii a kosmetiku.

Nejčtenější články