Close search

Celebrity sice vydělávají miliony, ale na první výplatu se také těšily. Za co ji utratily?

Zdroj:

První výplata je významnou událostí pro každého. Je to konečně hmatatelný důkaz, že člověk se stává nezávislým na svých rodičích, kteří se o něj před tím starali a také že se dokáže postarat sám o sebe. Za co ale utratily své první velké výplaty celebrity?

I když většinou první vydělané peníze nebývají moc velké, často je utrácíme za něco výjimečného. Může to být něco, co jsme si dávno přáli a nemohli si to dovolit, nebo nějaký dar pro naši rodinu a blízké. První výplaty známých osobností za jejich nynější práci bývají většinou větší, takže si za ně často mohly pořídit velmi zajímavé předměty.

Kelly Rowland

Zpěvačka a bývalá členka úspěšné skupiny Destiny's Child prozradila, že si za svoji první velkou výplatu šla do obchodu nakoupit jídlo. Ne že by s rodinou dříve na žádné potraviny neměli peníze, Rowland si šla pořídit t věci, o kterých jí vždy maminka říkala, že jsou příliš drahé. Následně prý uspořádala velký večírek, kam pozvala všechny své přátele.

Johnny Depp

Tento proslavený americký herec koupil koupil za svoji první výplatu farmu, které věnoval svojí mámě.

Jennifer Lopez

Tato zpěvačka svíce jak dvacetiletou stáží má se svojí výplatou spojený velice smutný příběh. V době, kdy získala první větší obnos peněz se rozhodla vyměnit své staré auto, Hondu, za nějaké novější a lepší. Když si ale šla koupit do automobilového salonu svůj nový vůz, údajně si vzpomněla, jak se ještě ten týden rozešla se svým tehdejším přítelem a místě se rozbrečela. Pak se ale asi dala dohromady a koupila si nový Mercedes.

Nicole Kidman

Talentovaná australská herečka utratila část svoji výplaty na rodiče. Těm tehdy koupila novou pračku. Za zbylé peníze si prý šla koupit ty nejhezčí boty, které podle svých slov do té doby vůbec viděla.

Brad Pitt

Americký herec utratil své první peníze za skutečně vytříbené věci. Pořídil si tehdy lampu z dílny jednoho z nejslavnějších amerických architektů Franka Lloyda Wrighta.

Cindy Crawford

Slavná bývalá topmodelka se také rozhodla investovat do svého obydlí jako Brad Pitt, byla ale o něco skromnější. Crawford si údajně za první větší finanční obnos pořídila hezké tapety.

Rami Malek

Herec s egyptskými kořeny, který ztvárnil legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho první výplatu utratil za kávovar. Asi si skutečně daný nápoj užívá.

Nejčtenější články