Close search

Za chvilku je tu Den matek. Co mamince darujete?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Nevíte, co mamince darujete? Našli jsme pro vás několik super dárků, kterými jí uděláte velkou radost. Nechte se inspirovat a určitě nešlápnete vedle.


Relaxační dovolená na chatě u vody

Pokud maminka cestování za hranice příliš neholduje, radši příliš neexperimentujte, a zůstaňte při zemi v ČR. Vynikající volbou je pronájem chaty přímo u vody v srdci české přírody. Někdy se člověku spíš šikne klid a pohoda než hlučné velké město. Možná jí tím připomenete bezstarostné letní prázdniny strávené u babičky a dědy na chalupě. Lokalitu vybírejte podle toho, kde víte, že se jí líbí anebo, kde ještě nebyla, aby poznala nové kouty ČR.

Sklenice lahodného nealko vína

K dobrému jídlu patří i dobré pití. Aby po něm ale nebolela hlava, zvolte nealkoholické víno ze sklepů Miloše Michlovského. Udělat dobré nealko je poměrně náročné. Často mu něco chybí. Pan Michlovský si na něj ale posvítil a díky speciální výrobě byste jeho nealko od alkoholické verze skoro nepoznali. Největším rozdílem je to, že maminku druhý den nebude bolet hlava a nemusí se strachovat při řízení.


Krajka, bavlna nebo satén

Maminky si zaslouží to nejlepší. Roky péče jim dávají zabrat. Upřednostňují rodinu a na sebe už nemají čas. Odměňte ji za to, že vám udělala krásné dětství a darujte jí voucher do obchodu se spodním prádlem. Správně zvolené kousky ženám dodávají sebevědomí a pocit, že jejich krásu neurčuje věk, ale pouze to, jak se cítí. Je už jen na ní, jestli si vyberete nějaké oblečení na doma, např. legíny, sportovní kousky nebo romantickou krajku. A pokud se chcete opravdu blýsknout, poukaz jí vložte do taštičky s pečující a dekorativní kosmetikou, aby si mohla udělat relaxační odpoledne.


Co by to bylo za vaření bez kvalitních nožů

Maminka vaří nejlépe. Na tom se shodneme, že? Pokud ji vaření a pečení naplňuje a baví, darujte jí kvalitní kuchyňské nože. Kvalitní nože vydrží ostré opravdu dlouho a práci s nimi nelze s obyčejnými kousky ani porovnávat.

Na výběr máte ze setů, které obsahují více nožů anebo jednotlivé nože. Při výběru dbejte na to, k čemu vlastně budou sloužit, protože délka a tvar mají na výsledný kousek velký vliv. Jiné nože jsou na maso a jiné na ovoce a zeleninu. 


Aby zdraví sloužilo

Čím, je člověk starší, tím více by měl navýšit příjem vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek. Tělo je postupně přestává vyrábět, a tak ocení, když se k němu dostanou prostřednictvím stravy a doplňků. Skvělou volbou, jak mamince zajistit parádní tělesnou kondici, jsou Planet Paleo kolageny. Vyrábí se v mnoha příchutích – od sladkých, přes slané až po neochucené, takže sednou naprosto každému. 


Koupíte mamince radši čistý hovězí vývar, horkou čokoládu nebo mořský kolagen z divokých ryb? Ať už sáhnete po jakémkoliv, budete mít úspěch.Nejčtenější články