Close search

Z plátna do reálného života. Celebrity, které potkaly své hrdiny

Instagram Zdroj: Instagram

Každý z nás máme oblíbené herce, hudebníky, umělce, nebo sportovce, jejichž činnost obdivujeme. Mnozí by si také nenechali ujít možnost svoji oblíbenou osobnost potkat. To platí i pro mnohé hvězdy stříbrného plátna, kteří tuto touhu posunuli o kousek dál.

Herci nehrají vždy postavy, jejichž osobnost by je oslovovala. Někdy film prostě a jednoduše natočí kvůli své prestiži nebo možnosti si vydělat. Takže když mají možnost ztvárnit postavu, která vypráví silný a zajímavá příběh, často si takovou příležitost nenechají ujít. Ať už se jedná o vynikající hudebníky, nebo královskou rodinu i významní hollywoodští herci se nadchnou pro osobnost, která zářila ještě předtím, než se dostala na stříbrné plátno. 

Helen Mirren a královna Alžběta II.

Vynikající americká herečka s ruskými kořeny si nenechala ujít příležitost zahrát britskou královnu. Snímek spatřil světlo světa v roce 2006 pod názvem Královna. Herečce se také povedlo s královnou osobně setkat a promluvit si. Tady je vidět, že pro Mirren skutečně není nic nemožné. 

Margot Robbie jako Tonya Harding
>

Australská herečka Margot Robbie si ve snímku, Já Tonya zahrála slavnou krasobruslařku. I když Tonyu Harding více proslavil její útok na soupeřku, než její sportovní talent. Margot byla příběhem nadšená a s Tonyou se osobně setkala. 

Redmayne zahrál Stephena Hawkinga
>

Britský herec ztvárnil v roce 2014 ve filmu Teorie všeho jednoho z nejvýznamnějších vědců naší doby, Stephena Hawkinga. Vědec se s hercem i několikrát setkal a Redmayne se netajil svým obdivem k osobnosti, jako Hawking byl. V roce 2018 se dokonce zúčastnil i pohřbu Stephena Hawkinga. 

Beyoncé a Etta James
>

Zpěvačka a příležitostná herečka, Beyoncé, ztvárnila ve filmu Cadillac Records v roce 2008 královnu hudebního stylu rhythm and blues, Ettu James. Etta se s Beyoncé dokonce i setkala, později ale o mladé zpěvačce moc dobrého neříkala. Ettu totiž údajně rozčílilo, když Beyoncé bez jejího svolení zazpívala píseň James při inauguraci bývalého prezidenta USA Baracka Obamy. 

Jake Gyllenhaal a maratonský běžec

Herec Jake Gyllenhaal  si ve filmu Silnější z roku 2017 zahrál maratonského běžce, který se možná proslavil více, než by si ve skutečnosti přál. Běžec jménem Jeff Bauman se zúčastnil Bostonského maratonu a utrpěl vážná zranění dolních končetin při teroristickém útoku, který se tehdy odehrál. 

Nejčtenější články