Close search

Je jí teprve patnáct, za natáčení bere šest milionů korun a podporuje charitu: Millie Bobby Brown z nových Stranger Things

Netflix Zdroj: Netflix

Dlouho očekávaná novinka letošního léta je tady! Startuje třetí série mysteriózního hororového seriálu Stranger Things. Co takhle nahlédnout pod pokličku a poznat představitele populárních postav z trochu jiné stránky? Příběh Millie Bobby Brown, teprve patnáctileté herečky, je fascinující i na hollywoodské poměry!

Millie Bobby Brown je teprve patnáctiletá talentovaná herečka, která v seriálu Stranger Things ztvárňuje Eleven, jednu z hlavních postav. Eleven je dítě s nadpřirozenými schopnostmi, které je po dlouholeté izolaci konfrontováno nejen s okolním světem, ale i jeho temnou dimenzí. Zažívá spousty dějových zvratů a intenzivní charakterový vývoj. Takto těžké role se Millie ujala v pouhých dvanácti letech – a to velmi zdařile.

Svoji debutovou roli si herečka ale zahrála už o tři roky dříve – v roce 2013. Diváci ji poprvé spatřili jako malou Alenku ve spin-offu populárního seriálu Bylo nebylo po boku australské herečky a zpěvačky Sophie Lowe (28). Už tehdy bylo jasné, že se jedná o mimořádný talent. Herecký koncert, který předvedla v seriálu Stranger Things, odstartoval její kariéru naplno. Mihla se v hudebním klipu Maroon 5 - Girls Like You ft. Cardi B a letos ji můžeme vidět i v kinech ve filmu Godzilla II Král monster. 

Millie Bobby Brown je vnímána jako duševně velmi vyspělá osoba s velkou motivací pomáhat ostatním. Kvůli roli Eleven se musela nechat ostříhat a kompletně přišla o svůj holčičkovský vzhled. Tuto proměnu později komentovala tak, že vlasy pro ni neznamenají všechno a existuje mnoho dívek, které o vlasy přicházejí například kvůli nemoci. Doufala, že tak ukáže světu, že ženské sebevědomí a krása nepramení pouze z toho, jaké mají vlasy. 

Mladá herečka si před kamerami zažila i svůj první polibek. Konkrétně při natáčení posledního dílu druhé série Stranger Things, se svým kolegou Finnem Wolfhardem (16).

Seriál Stranger Things ji rovněž katapultoval do světa velkých zisků. Během první řady inkasovala v přepočtu přes 600 tisíc korun za díl, s každou další řadou její honorář rostl. Nyní se podle neoficiálních zdrojů pohybuje kolem desetinásobku. Millie je navíc tváří různých reklamních kampaní - například Calvina Kleina nebo Converse.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE, JAK TATO HVĚZDA ROSTE DO KRÁSY!

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu