Close search

Význam písmen ve vašem jméně: „Véčka“ rádi budují a touží po klidu, „Erka“ skvěle ovládají jazyk

pixabay Zdroj: pixabay

Máme pro vás druhý díl seriálu o významu jednotlivých písmen ve vašem jméně. Čísla kolem nás ovlivňují naše životy, stejně tak o nás mohou vypovídat písmenka obsažená v našem jméně. Stačí si představit své iniciály a podívat se, co daná písmenka pro jejich nositele znamenají. Písmenka s diakritikou mají stejný význam, jako ty bez. Ř=R atd.

N – Vyznačujete se vysokou inteligencí a adaptabilitou. Toužíte po změně a nových zdrojích motivace. Řídíte se spíše city než rozumem, což se občas nevyplácí. Pokud máte více N ve jméně, pravděpodobně milujete život a kráčíte jím s lehkostí a bezstarostností.

O – Většinou si až pozdě uvědomíte, že jste mohli něco udělat jinak. Milujete noční život, ale i tak se pohybujete po bezpečných cestách a vyhýbáte se dobrodružstvím. Vaší vášní je práce kolem zahrady a květin. Pozor ale, neberte na sebe problémy celého světa.

P – Jste intuitivní samouk, kterého vychovává škola života. Inklinujete k samotářství, ale máte velkou odvahu a hluboké psychické uvědomění. Vaším triumfem je smysl pro analyzování věcí. Nemáte nikdy nic zadarmo, to vám však přináší železnou vůli a dostatek vytrvalosti.

Q – Jste neobyčejně silná osobnost. Vaše duchapřítomnost a rychlé reakce udivují lidi ve vašem okolí. Přitahují vás neobyčejné zkušenosti a máte rádi cestování. Občas komplikujete situace proto, abyste z nich posléze vyšli jako vítězové. Máte rádi peníze a rádi si dopřáváte rozkoše, ale občas vám chybí takt. Vaše nadšení pro věc vám ale zase přidává na šarmu.

R – Brilantně ovládáte jazyk, což vás předurčuje k práci spisovatele, učitele nebo nějaké umělecké činnosti. Neradi zůstáváte na jednom místě a je možné, že se v pokročilejším věku na stará kolena odstěhujete do ciziny. Máte-li více R ve jméně a příjmení, můžete být mimořádně nervózní a často vám dělá problém dodržet termíny. Rádi pomáháte jiným lidem.

S – Přikládáte velký význam společenskému úspěchu. Díky vaší přizpůsobivosti lehce obcházíte překážky. I když máte hodně přátel, někdy vás mohou zradit. Přitahuje vás všechno, co je právě v módě.

T – Díky mírumilovné povaze jste dobrým rádcem a diplomatem, kterému se málokdo vyrovná. Vždy ochotně pomůžete jiným a s úsměvem na tváři. Býváte ale skeptičtí, a proto vám vaše okolí nemusí někdy rozumět. Máte velký talent adaptovat se na každou situaci.

U – Patříte mezi šťastné lidi. Vaše okolí si váží vašeho entuziazmu a spontánnosti s jakými přistupujete k nejcitlivějším problémům. Rádi cestujete a odpočinete si při malování, hudbě anebo psaní. Milujete všechno krásné, máte smysl pro humor. Často ale musíte bojovat s pochybnostmi.

V – Dokážete si prosekat cestu přes překážky a těžkosti. Všichni si cení vaší nezávislé povahy, která se každý den řídí přirozenou intuicí. Více V ve jméně znamená věčný skepticismus. Vzhledem k tomu, že chcete pořád něco měnit a budovat, budete marně toužit po klidném rodinném životě. Dopřejte si trochu oddychu.

W – Lidé vás mají rádi, protože pro ně máte vždy dobrou radu. Nebojíte se jít do rizika, ale vždy hledáte lehčí cestu. Více W ve jméně znamená, že rádi poznáváte nepoznané a bez váhání se pouštíte do dobrodružství. Milujete přírodu, ve které se cítíte volní jako ptáci.

X – Vaše umělecké a intelektuální schopnosti vám pomáhají kráčet stále dopředu. Jste nesmírně citliví. Máte rádi mír a klid, ke svému okolí se však chováte někdy despoticky. Více X znamená nesoustředěné myšlenky a máte obavy z budoucnosti.

Y – Vidíte všechno jen černé nebo bílé, nicméně jste neobvykle adaptabilní a kreativní. Při uzavírání dohod se můžete spolehnout na váš talent a smysl pro pohotové reakce. Máte velkou vůli, jste neoblomní a hrdí. Občas si nastavujete laťky moc vysoko.

Z – Rádi sbíráte různé předměty. Váš podnikavý duch vám pomáhá navozovat kontakty s vašimi společníky. Na překážku by vám mohla být přílišná dominance a pýcha. Více Z znamená, že vám nevadí rivalita, naopak vás motivuje dosáhnout cíle. Máte vyvinutou prozíravost a intuici.

Nejčtenější články