Close search

Vyrážka i bolavá záda: Důvodů, proč nenosit podprsenku, je hned několik

Pixabay Zdroj: Pixabay

Cítíte se s ní jistě sebevědomější, ale když ji přestanete nosit uvidíte, že vám vaše ňadra budou připadat atraktivnější. Přinášíme vám 5 důvodů, proč nechat podprsenku jednou provždy v šuplíku.

1. Push-up podprsenka škodí

Tvaruje a pozvedává nám prsa, takže vypadají na první pohled přitažlivěji, ale za jakou cenu! Push-up podprsenka naše prsa během častého nošení nepřirozeně stlačuje a ty postupem času začnou měnit tvar. Z pevných prsou budeme mít povislé lajdáky a to přeci nechceme!

2. Sebevědomí

Jakmile se osmělíte a budete si oblékat přes svá prsa jen tričko, uvidíte, že vám vaše ňadra budou postupem času připadat atraktivnější. Po půl roce nenošení už vás ani nenapadne si podprsenku obléci. A spočítejte si také, kolik ušetříte nenakupováním nových a nových.

3. Přízeň mužů

Muži podprsenkám moc nefandí. Pokud vám bude lehce zima a oni uvidí vaše vztyčené bradavky, budou mít co dělat, aby se po vás nevrhli.

4. Konec vyrážky

Svědí váš kolikrát pod prsy? Většina levných podprsenek je z nekvalitního materiálu, který nám způsobuje kožní problémy. Odhoďte horní díl a uvidíte, že nepříjemné svědění zmizí.

5. Bolavá záda

Umíte si správně vybrat podprsenku? Většina žen nosí buď příliš utažená ramínka, nebo nesprávnou velikost košíčků. To může způsobovat bolest krční páteře nebo dokonce celých zad.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu