Close search

Volba spotřebitelů 2020: Tesco zvítězilo hned v pěti kategoriích

Tesco Zdroj: Tesco

Kvalita a cenová dostupnost jsou jedním z hlavních parametrů, podle kterých si zákazníci v obchodech vybírají zboží. Tesco proto neustále zlepšuje výrobky vlastní značky, aby přinášelo svým zákazníkům nejlepší kvalitu za výhodnou cenu. Rostoucí oblíbenost značky Tesco potvrdilo nově získané ocenění Volba spotřebitelů 2020, ve které produkty Tesco zvítězily hned v pěti kategoriích: Dětská kosmetika, Džusy a ovocné nápoje, Hotová jídla, Lahůdky a Mražené potraviny.

Tesco dlouhodobě usiluje o to, aby v jeho obchodech zákazníci vždy jednoduše našli své oblíbené produkty za nejlepší ceny. Z toho důvodu nabízí 600 cenově dostupných produktů, které jsou v prodejních regálech označeny modrými cedulkami s bílým nápisem „Naše cena“. Součástí této nabídky jsou samozřejmě výrobky Tesco vlastní značky. Řetězec tak šetří zákazníkům čas při hledání těch nejlepších produktů za dostupné ceny.

Tesco Filet z lososa s brambory a zeleninou 400g

Běžná cena: 89,90 

Losos patří mezi jedny z nejoblíbenějších ryb. Šťavnaté rybí maso je bohaté na omega-3 nenasycené mastné kyseliny, a proto bychom si jej dle lékařů měli dopřávat i několikrát týdně. Losos je doplněn o krémovou omáčku z petržele a kopru, dušenou zeleninu a brambory. Přináší vám tak zdravý oběd, který zvládnete hravě ohřát v mikrovlně za několik minut. Ve Volbě spotřebitelů 2020 uspěly také hotové pokrmy Vařená rýže s paprikovou omáčkou a dušenými kuřecími prsy a Pomalu uvařený guláš z důkladně vybírané hověziny, dochucené paprikou. Ze salátů pak cizrnová a sezamová pasta Tahini, cizrnová pasta s vařenou červenou řepou a sezamovou pastou Tahini, vařený pšeničný bulgur s pečenou červenou paprikou, cizrnou a sušenými rajčaty v oleji.

Tesco

Tesco Obalované rybí prsty z tresky pestré 450g

Běžná cena: 59,90 

Rybí prsty jsou velmi oblíbené u dětí, a proto rodiče potěší, že rybí prsty od Tesca jsou vyráběny z celých kusů aljašské tresky. Jsou hluboce zamražené, díky čemuž si uchovávají čerstvou chuť a živiny. Jednoduchý způsob, jak dětem dopřát rybu bez potíží s hledáním kostí.

Tesco

Tesco Pomerančová šťáva

Běžná cena: 69,90Kč/l

Ovocná šťáva, která nepochází z koncentrátu? Tesco nabízí 100% čerstvé ovocné šťávy v několika příchutích. Dopřejte si ovocné osvěžení bez jakýchkoliv přidaných ingrediencí, ale za to se spoustou vitamínů. Ve volbě spotřebitelů zvítězily příchutě pomeranč, ananas a grapefruit. V obchodech si můžete ale vybrat také například jablko nebo směs mandarinkové, pomerančové a grapefruitové šťávy. Lahve jsou navíc vyrobeny z recyklovaného materiálu, což představuje další krok, kterým Tesco přispívá k naplnění závazku o snižování vlivu plastových obalů na životní prostředí.

Tesco Plátek z lososa obecného s kůží a koprem 125g

Běžná cena: 94,90 

S plátkem lososa ochuceným koprem vytvoříte rychlé a chutné občerstvení na večer se sklenkou vína v ruce. Můžete s ním ochutit a zároveň ozdobit jednohubky, nebo si jej vychutnat samotný. Pokud nepatříte mezi milovníky kopru, naleznete v Tescu také uzeného lososa s pepřem nebo pouze uzeného, kterého si můžete doma dochutit dle svých preferencí. Losos je uzený teplým kouřem, díky čemuž má výraznou chuť i vůni.

Tesco

Fred&Flo Vatové tyčinky 60 ks

Běžná cena: 19,90 Kč

V kategorii dětské kosmetiky se volbou spotřebitelů staly Fred&Flo vatové tyčinky, které umožňují jemné a důkladné čištění malých oušek. Díky jejich speciálnímu tvaru zabraňují poranění dítěte během čištění. Navíc neobsahují žádné plasty a získaly cerfitikát FSC, který dokazuje, že byly vyrobeny v souladu se zásadami udržitelného hospodaření. Privátní značka Fred&Flo nabízí také kvalitní dětské plenky a další kosmetické potřeby pro děti, jako například tělový a vlasový šampon, tělové mléko, krém proti opruzeninám a dětský olej.

Tesco

Nejčtenější články