Close search

Vítej babí léto! Dopřejte si před nástupem podzimu zábavu a stylové novinky

Pixabay Zdroj: Pixabay

Počasí venku je jako na houpačce – ráno chladno na kabát, odpoledne už na krátký rukáv. Ale co se dá dělat, podzim je za dveřmi a jediné, v co ještě můžeme doufat, je příjemné babí léto.

Protože to je poslední příležitost, jak si užít příjemné dny venku. Co si letos poslední týdny před tím, než si nadlouho oblečeme kabáty a zahalíme se do šál, pořádně vychutnat? Třeba i díky nějaké zajímavé novince!

Na rande i do práce

Ráno to chce něco s dlouhým rukávem, odpoledne stačí košile. Pokud se chystáte na pracovní schůzku, kde nemusíte být v obleku, čeká vás posezení s přáteli nebo třeba rande, je sako ideální volbou. Béžové polopodšité sako s podílem lnu je ideální pro letní dny, ale i teplé v závěru léta. Tohle sako můžete kombinovat s chinos kalhotami nebo džínami.

Uvařte si!

Sto padesát receptů, které jsou opravdu dokonale prověřené, přináší největší český portál o vaření Toprecepty.cz. Naše kuchařka 2 servíruje tipy na dobroty s podrobně popsaným postupem. Každý recept obsahuje unikátní QR kód, který vás snadno odvede na videorecept na webu Toprecepty.cz, jehož součástí jsou postřehy a tipy ostatních kuchařů.

Příprava na podzim

Patříte k těm, které na podzim trápí únava a vyčerpání? Zkuste se letos na tyhle nepříjemné stavy připravit a vyzbrojte se pomocníkem z přírody. Pořiďte si minerál, která vám se spánkem pomůže. Určitě nenechte problémy se spánkem být, nekvalitní spánek totiž může za řadu potíží!

Zdravá svačina

Někdy každý z nás zaspí nebo prostě ráno nestíhá. Anebo máme tolik práce, že si nemůžeme dopřát ani oběd. Tak sáhněte po dobrotě od Alberta z řady Fresh bistro. Měkoučká tenká tortilla naplněná chutnými a rozmanitými surovinami vám perfektně padne do ruky a zachrání od hladu. Třeba wrap s mozzarelou a sušenými rajčaty, křupavým salátem a rukolou splní všechny požadavky. Zasytí vás, ale budete se cítit dobře.

Nejčtenější články