Close search

Velký HOROSKOP LÁSKY na duben: Dychtiví Raci potkají novou lásku, Vodnáři chystají milostnou past

Archiv Zdroj: Archiv

Je tu duben 2019, měsíc plný emocí, milostných záblesků a nových plánů. Bude pro vás toto aprílové období osudové, co se vztahů a lásky týče? Chcete vědět, kam směřuje vaše partnerství, nebo zda vám to zaskřípe v posteli? Hvězdy mají jasno! Jaká vášeň se vás zmocní, to se dozvíte v našem velkém horoskopu lásky na duben!

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, s milostnou Venuší v citlivých Rybách budete mít speciální příležitost potkat váš vysněný idol. Jen pozor, abyste neměli růžové brýle na očích. Pokud jste ve vztahu, využijte duben k výletovým radovánkám. A hlavně - nehrajte si na zachránce vztahů ostatních. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Láska tento měsíc dostane podobu něžnosti a lehkosti. Budete mít prostor realizovat vaše milostné potřeby. Tento prostor však neznačí výzvu ve vztahu. Ohnivý Beran vás bude pokoušet k vášnivému svádění, ale Venuše se soustředí na romantická gesta. Singles by neměli tlačit na pilu a chtít za každou cenu vztah. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S vášnivým Marsem, který vás bude provázet po celý měsíc, si užijete! Užívat si budete pozornosti a nezávislosti druhého pohlaví. Diskuze o budoucnosti jsou sice skvělé, ale vy se nechcete vázat k nikomu konkrétnímu. S daným protějškem se budete muset přátelsky rozloučit. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ráčci, v dubnu budete mít chuť na milostná dobrodružství. Vaše mysl i srdce jsou otevřené a pocit svázanosti vás ubíjí. Dychtiví Raci mají možnost potkat někoho hodně zajímavého. Zadaní mohou svůj vztah okořenit jednodenním spontánním výletem. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, s Venuší v Rybách budete v dubnu sváděni intenzivními emocemi. Takže pozor, tento hvězdný tranzit by mohl vyvolat problémy s důvěrou a žárlivostí. Nebo způsobit až nezdravou fixaci na někoho druhého. Budete muset své intenzivní touhy udržet na uzdě a nepouštět se do extrémů. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, dubnová láska je ve vzduchu. Stačí se nadechnout! I přes menší nedorozumění se dostanete ke své vytoužené lásce, a už ji nebudete chtít nechat odejít. Zaměřte se na budoucnost tak, aby byly vaše plány sladěny. Singles budou ve vztahové zóně netrpěliví. Dávejte si pozor, vášeň a naléhavost vám příliš nepomůže. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Slunce v Beranu vám přinese hodně energie! A postrčí vás k tomu, abyste dělali to, co chcete. Vztahy na dálku nebudou to pravé ořechové. Zadaní mohou znovu nastolit rovnováhu a upevnit tak partnerské pouto. Svobodné Váhy mají možnost setkat se s někým zajímavým prostřednictvím společenské akce. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři si budou užívat pozornosti a flirtování. Jejich sváděcí techniky jsou na vrcholu! Vyhýbejte se však silným emotivním reakcím. Bude se ve vás odehrávat vnitřní boj. Souboj touhy po lásce a svobodě. Ocitnete se ve vnitřním konfliktu. Sblížení s vaším idolem je tak epické, ale přesto se tomu bráníte. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Váš nový vztah by se mohl vyvinout v něco víc. Ale váš dlouhodobý vztah potřebuje dávku potěšení. Mars ve vás budí hněv a žárlivost. Takže zkuste krizi zažehnat dřív, než bude pozdě. Mohlo by dojít k milostné pomstě. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, duben pro vás není měsícem lásky. Upřednostňujete práci před milostnými hrátkami. Angažujete se v projektu, který vám brání rozhlížet se kolem sebe. Jste emocionálně vyprahlí, i když si to nechcete přiznat. Snažte se být přímí, a neposílejte jen nic neříkající esemesky. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Hrajete hru, připravujete milostnou past a čekáte, která oběť se do ní chytí. Nejste si jisti, co chcete a potřebujete. Beranem jste přitahováni k vzrušení, ale vy chcete záruku. Možná se chcete držet něčeho s pohádkovým koncem. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, Venuše vám bude v dubnu dopřávat. Nezadaní si budou moci vychutnávat pozornost, nechat se hýčkat. Navíc se budou cítit přitažlivě a sexy. Mars však může v polovině dubna vaše sebevědomí srazit. Z tohoto hvězdného tranzitu se zase otřepete a budete sklízet sladké plody lásky. V galerii najdete konkrétní dubnový den, kdy se vám může kompletně změnit život.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu