Close search

Večeře na palubě soukromého letadla: Jak to chodí v seznamovací agentuře pro milionáře

Archiv Zdroj: Archiv

Láska je jedním ze základních přání, po jehož splnění touží každý z nás. I milionáři a miliardáři chtějí mít po boku blízkého člověka. A často jsou ochotni při hledání partnera utratit nemalé peníze. Jak tedy randí bohatí?

Podnikatel sice může být úspěšný v uzavírání obchodů, ale štěstí v lásce ho i tak bude obcházet velkým obloukem. V takovou chvíli přicházejí na řadu elitní seznamovací agentury. Ředitelka jedné z takových agentur prozradila v rozhovoru pro server Business Insider, co vlastně úspěšní lidé od lásky požadují a jak ji hledají.

Podle Mairead Molloy, šéfky seznamovací agentury pro bohaté, touží úspěšní lidé po pevném vztahu a lásce stejně jako kdokoliv jiný. Jediný rozdíl je v tom, že při hledání té pravé polovičky jsou schopni utratit nemalé peníze. Její agentura, která se specializuje na elitní klienty, dává dohromady úspěšné a bohaté lidi - není divu, protože služby agentury stojí od 15 tisíc do 100 tisíc liber.

Molloy uvádí, že klienti jsou velmi nároční, ale zároveň unavení anonymními seznamovacími online aplikacemi. Mnozí si chtějí osobně promluvit a vysvětlit, jakého člověka by si po svém boku po zbytek života představovali. Pak už je to na Molloy a jejím týmu, aby z osamělých jedinců udělali páry.

Úspěšným a bohatým lidem podle ředitelky agentury například vůbec nevadí myšlenka, že by kvůli rande se zajímavou osobou měli například i letět letadlem. Cestují hodně kvůli práci, tak se klidně projedou, aby našli lásku. Někteří její klienti například nemají ani čas chodit do restaurace, takže rande mohou mnohdy probíhat v podobě večeře na palubě soukromého letadla.

Agentura pracuje s různými lidmi, ale většinou se údajně jedná od ženy okolo 30 až 40 let a muže ve věku okolo 50 let. Ženám přitom mnohdy nevadí, že by měly začít vztah i s výrazně staršími muži. Nejdůležitější prý je, aby si lidé rozuměli.

Jaké vlastnosti pak milionáři a miliardáři chtějí vidět u ideálních poloviček? Podle Molloy je jednoznačně nejpopulárnějším požadavkem dobrý smysl pro humor, následuje například zájem o umění nebo znalost jízdy na koni.

CHYSTÁTE SE NA PRVNÍ RANDE? PODÍVEJTE SE DO GALERIE, CO ROZHODNĚ NEDĚLAT!

Nejčtenější články