Close search

Tyhle věty nikdy neříkejte před vaší těhotnou kamarádkou

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Těhotná žena vždy vzbudí rozruch, ať přijde kamkoliv. A všude se najdou tací, kteří mají potřebu její stav komentovat. Jsou ale věty, které byste si rozhodně měli nechat sami pro sebe. Těhotné ženy to mají těžké a vaše rádoby vtipné poznámky by je mohly přivést do nepříčetnosti.

Pokud máte těhotnou kamarádku a sama jste navíc matkou, tak máte přirozeně tendenci jí radit. Vy to přeci musíte vědět nejlépe, co je to být těhotná. Ale pokud si neodpustíte tyto 4 věty, může být s vaším kamarádstvím hodně rychle konec.

 

Ježíš, ty máš obrovský břicho!

I kdyby měla vaše kamarádka největší břicho, jaké jste kdy viděla, nikdy jí to neříkejte. I bez vás o tom jistě ví a rozhodně si nepřijde sexy. Nejspíše opadla i veškerá její chuť na sex, a pokud jí navíc budete připomínat, že vypadá jako vorvaň, tak rozhodně jejímu stavu nepomůžete.

 

Ty určitě čekáš holčičku

Každá žena ví, že když čeká holčičku, bude mít v těhotenství peklo. Bude jí zle, celá oteče a zhorší se jí pleť. Zatímco ženy, které čekají chlapečka, jsou stále krásné a o ranních nevolnostech jen slyšely od kamarádek. Takže větu o možné holčičce si raději nechte pro sebe, budoucí matka by se mohla urazit.

Tak na tohle zapomeň

Po narození potomka bude mít ženy utrum hned s několika věcmi. Kvůli miminku musí na chvíli odložit nejen cestování ale i spánek. Nikdy jí to však neříkejte nahlas. Ona o tom ví, jen se ten fakt, že se pár let nejspíš nevyspí, snaží vytěsnit.

 

To už bych nikdy nedala

Prošla jste si výchovou batolete a teď už je vaše dítě samostatné a chodí do školy. Nemusíte ho neustále přebalovat, uspávat a tudíž se i celkem dobře vyspíte. Vaši těhotné kamarádce ale rozhodně nevykládejte, jaké hrůzy ji čekají a že už byste to neabsolvovala znovu. Ona si tím chce projít sama a dokonce se na to možná i těší. Než jí to pokazíte.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu