Close search

Třinácté komnaty hereček ze Sexu ve městě: Tragická smrt, závislost na alkoholu i rakovina

Archiv Zdroj: Archiv

Legendární seriál Sex ve městě není třeba dlouze představovat. Hlavní hrdinkou je novinářka Carrie Bradshaw (hraje ji Sarah Jessica Parker). Ona a její tři nejlepší kamarádky prožívají životy úspěšných třicátnic a společně podrobně zkoumají své sexuální a partnerské zážitky. Co jste ale o představitelkách tohoto seriálu nevěděli?

Kristin Davis (Charlotte York Goldenblatt)

Málokdo by do ní řekl, že je vyléčená alkoholička. Jelikož měla tento vzorec chování v rodině, začala pít velmi brzy. Sama o sobě říká, že si myslela, že se nedožije třiceti let. "Alkohol mě osvobodil. Byla jsem velmi stydlivá a nevěděla jsem, jak vylézt ze své ulity. Pila jsem ze stejného důvodu, z jakého miluji herectví. Chtěla jsem vyjádřit samu sebe a cítit se volná. A taková od přírody nejsem," dodává.

Ve svých 22 letech nastoupila na odvykací kúru. Tvrdí, že herectví milovala natolik, že to byla jediná věc, která ji držela střízlivou. 

Kim Cattrall (Samantha Jones)

Kim se v životě už třikrát vdala (z toho bylo jednou manželství anulováno a dvakrát rozvedeno). Loni pak celou rodinu zasáhla velká tragédie. V únoru 2018 napsala na svůj Twitter zprávu, že její bratr Christopher zmizel v Albertě, a požádala tím veřejnost o pomoc při pátrání. O několik hodin později byl bratr nalezen mrtvý. Okolnosti smrti zůstávají nejasné.

Po roce od této tragédie zveřejnila Kim na svém Instagramu příspěvek, ve kterém psala, že i po roce na bratra myslí každý den a že velmi truchlí.

Cynthia Nixon (Miranda Hobbes)

V roce 2012 Cynthia samu sebe veřejně označila za bisexuálku. Přestože vždy byla jen s muži a s partnerem má dvě děti, později se zamilovala do ženy. V roce 2012 se s partnerkou Marinoni, která jim porodila syna a společně ho vychovávají, vzaly.

To ale není její třináctá. komnata. Tou je bohužel nemoc, která si nevybírá. V říjnu 2006 jí byla během běžné lékařské prohlídky diagnostikována rakovina prsu. Veřejnosti to neoznamovala a až v roce 2008 během rozhovoru v pořadu Good Morning America prohlásila, že se jí nad zákeřnou nemocí podařilo vyhrát. Od té doby se stala aktivistkou v boji proti rakovině prsu. 

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ZAJÍMAVOSTI Z LEGENDÁRNÍHO SERIÁLU SEX VE MĚSTĚ.

Nejčtenější články