Close search

Obvinění ze znásilnění mu uťalo kariéru. Objeví se krasavec Ed Westwick v nové verzi seriálu Super drbna?

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

Když mu bylo dvacet, přijal Ed Westwick roli Chucka Basse v Super drbně. Slavný teenagerský seriál chystá návrat s novým obsazením, které však jen těžko nahradí původní herce. Žije Ed stále ve stínu své nejslavnější role?

Je málo těch, kteří seriál Super drbna neznají. Rychle se z něj stala obdoba Sexu ve městě pro mladší generace. Lži, intriky, láska, sex a nesmírné bohatství na Upper East Side se stalo tak slavným, že dnes v New Yorku nabízí průvodci výlet do míst, kde se natáčelo. Pro zajímavost, podobně to má například i již zmiňovaný Sex ve městě.

Z anglického herce a hudebníka Eda Westwicka účinkování v seriálu společnosti CW udělalo celosvětovou hvězdu. Všichni fanoušci si tenkrát přáli, aby i ve skutečnosti randil s Blair Waldorf, kterou ztvárnila Leighton Meester.

Dodnes je Edovou nejznámější seriálovou větou ta, kterou řekne své vyvolené Blair: „Tři slova, osm písmen, řekni to a jsem tvůj." Blair to tenkrát sice neřekla, ale Ed tuto větu sám rád dodnes používá. Třeba letos tak popřál fanouškům hezkého Valentýna.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Postava jako fenomén

Dokonce má svůj "chuckbass.store" kde existuje kolekce "Ed Westwick - 3 Words, 8 Letters Collection". Můžete si tu koupit mikinu se slavnou větou nebo tričko s fotkou Eda. Z toho je jasné, že sám, ačkoliv není fanouškem Chucka, si moc dobře uvědomuje, jaký je tato postava fenomén.

Evidentní fenomén si uvědomují i tvůrci seriálu, proto minulý rok oznámili jeho návrat na televizní obrazovky HBO. Jenže s novou generací herců a novým příběhem, ačkoliv se odehrává na známých místech. Fanoušci původní sestavy to však příliš neoceňují. Jediný, kdo prý určitě zůstane, bude Kristen Bell, hlas Super drbny. Tvůrci však apelují na to, že "staré" herce oslovili a jejich návrat do seriálu záleží jen na jejich rozhodnutí. Zároveň by měla nová série ukázat, jak moc se svět za ty roky změnil a že Super drbnou je díky sociálním médiím teď každý z nás.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Mezinárodním idolem za pár dílů? Pro Eda hračka

Chuck byl v prvních dílech záporák závislý na drogách a sukničkář, který využíval dívky. Jeho vztah s Blair byl obrovským lákadlem, není divu, že šťastného konce se dočkali až po šesti sériích. Stokrát ohrané klišé, kdy se zlý vlk změní na zamilovaného oddaného přítele, který prahne celé epizody jen po té jediné, zkrátka vždycky funguje. Nějak se ten divák u televize prostě udržet musí!

Seriál natočený podle knih Cecily von Ziegesar změnil hlavní představitele na hvězdy. Někteří slávu proměnili v delší trvání, někteří ne. Například Blake Lively, představitelka Sereny, je dnes jednou z nejobsazovanějších hereček Hollywoodu. Znát ji můžete například z filmů Věčně mladá, Nebezpečná laskavost, Café Society nebo letošní The Rhythm Section. Její manželství s hercem Ryanem Reynoldsem je často označováno jako jedno z nejkrásnějších v Hollywoodu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Jedno ocenění za druhým

Po obsazení role Chucka získával Ed jedno ocenění za druhým. Časopisem People byl zvolen nejvíce sexy mužem roku 2008, objevil se na seznamu 100 nejkrásnějších lidí světa, získal ocenění za nejlepšího televizního darebáka v Teen Choice Awards, stal se objevem roku 2010 a nejlépe oblékanou televizní postavou. Chucka byste zřídkakdy viděli bez saka a kravaty, slušivého svetru, elegantních lakovek nebo pro něj tak typického motýlka.

Během natáčení randil s herečkou Jessicou Szhohr, představitelkou Vanessy. Proslýchalo se také, že nějaký čas randil i s Leighton, která v seriálu hrála jeho osudovou partnerku. Po ukončení natáčení se Ed snažil ze své role vymanit a přijal úlohu ve filmu legendárního Clinta Eastwooda J. Edgar s Leonardem DiCapriem. Ani to ale nepředčilo úspěch, který mu vybudoval seriál Super drbna.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Konec kariéry a skandál na sociálních sítích

Ed má na sociálních sítích vybudovanou slušnou základnu fanoušků. Jen na Instagramu ho sleduje několik milionů lidí. Často přidává fotky, které prezentují perfektní oblečení, jeho vysportovanou postavu a pohled, kterému ženy opakovaně podléhají.

Před několika lety se ale sociálními sítěmi prohnal skandál -  Ed čelil obvinění ze znásilnění čtyř dívek. Přišel kvůli tomu o spoustu pracovních nabídek a příležitostí, i když se marně bránil příspěvky na Instagramu, kde opakoval, že je nevinný. Nakonec je všechny smazal. Média opakovaně psala, že je to pro něj konec kariéry. V létě 2018 však došlo k zastavení trestního stíhání a státní zástupce Los Angeles uvedl, že není dostatek důkazů pro soudní proces a pro to, že se takový skutek stal.

Mezi ženami, které Eda obvinily, byla i herečka Kristin Cohen. Obvinění proti Edovi vznesla poté, co bylo několik hollywoodských celebrit, včetně Kevina Spaceyho a Harveyho Weinsteina, obviněno ze sexuálního napadení. Předtím, než obvinila Eda, ji vlastně nikdo neznal, měla za sebou jen malé role. Ed její tvrzení na sociálních sítích striktně popřel a uvedl, že ani on sám tuto ženu nezná a k ničemu nedošlo. Trvalo však osm dlouhých měsíců, než se podařilo právníkům obvinění vyvrátit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Jak ukázat mnoho a přitom tajit soukromí

Pokud čekáte pikantní fotky a informace, tak vás Ed svým Instagramem zřejmě nezklame. Na většině fotek najdete jeho, žádné zamilované příspěvky se nekonají - ačkoliv se proslýchá, že po rozchodu s herečkou Jessicou Serfaty randí s modelkou Tamarou Francesconi. Přesto jsou jeho fotky oblíbené a profil hojně navštěvovaný. Holt, sláva, kterou mu získal Chuck Bass, včetně obdivu milionů dívek, zůstává pořád. A to přesto, že ho v žádném hollywoodském trháku neuvidíte.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Ženy jsou si dobře vědomy, že Ed je přesně ten typ muže, který zraje a stárne do krásy. Je obdivován za svůj vkus, který se nápadně podobá vkusu seriálového Chucka. Saka Edovi opravdu sluší, pokud byste však dali přednost tílku s odhalenými rameny, i to u něj najdete! Občas i fotku bez trika úplně. Nechte se inspirovat pánskou módou s vkusem a elegancí s trochou provokace!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ed Westwick (@edwestwick),

Ačkoliv Ed neustále v mnoha rozhovorech opakuje, že chce opustit stín postavy Chucka Basse, svými aférkami, trestními obviněními a provokativními fotkami na Instagramu v něm zůstává. Nechte se inspirovat jeho profilem, kde je svět, který vás bude vždy tak trochu lákat...

Použité zdroje: theguardian.com, thesun.co.uk, pandagossips.com 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu