Close search

Tomáš Zástěra je ambasadorem ankety Kemp roku

Tomáš Zástěra - Instagram Zdroj: Tomáš Zástěra - Instagram

Oblíbený moderátor a účastník soutěže Survivor Tomáš Zástěra se stal hlavním ambasadorem 18. ročníku populární české ankety Kemp roku. Bude tak mít možnost zasednout mezi odbornou porotu a rozhodnout, kdo se stane letošním vítězem a odnese si titul Kemp roku 2022.

Zatímco do konce srpna si mohou svého favorita vybrat lidé prostřednictvím hlasování na webových stránkách Dokempu.cz, od září se finálního výběru zhostí odborná porota, která z desítky nominantů vybere celorepublikového vítěze. V jejím čele usedne Tomáš Zástěra, odvážný dobrodruh a milovník přírody, kterého vedle moderování na Evropě 2 proslavily také oranžové trenky a účast v drsné reality show. 

„Pobyt v přírodě a kempování miluju, od dětství jsem jezdil na tábory, dnes jeden takový s přáteli dokonce vedu. Na válení u moře mě moc neužije, a tak vždy, když mám tu možnost, utíkám z Prahy mimo civilizaci a objevuju krásy Česka. V přírodě si vyčistím hlavu a díky tomu pak lépe zvládám život v městské džungli,” směje se Tomáš a zároveň dodává:

„Intenzivně teď budu sledovat, kdo se dostane mezi finálovou desítku. Sám jsem zvědavý, koho si lidé vyberou. Věřím, že to budou kempy natolik zajímavé, že se tam osobně vydám na průzkum terénu.”


Kromě sympatického moderátora rozhodne o nejlepším českém kempu také Lukáš Janoušek, zakladatel a CEO Campiri.com, digitální platformy s největším výběrem vozů v Česku, na Slovensku a Polsku či Adam Gros, CEO webového portálu Dokempu.cz.

„Ze spolupráce s Tomášem jsme nadšení. Myslím, že jsme si nemohli vybrat vhodnějšího ambasadora. Věříme, že anketě vdechne novou jiskru,” těší se Adam Gros.

Anketa Kemp roku v letošním roce nabízí možnost hlasovat také v nových kategoriích jako Skokan roku, Objev roku nebo Malý kemp roku, od kterých si organizátoři soutěže slibují, že dají větší prostor menším nebo méně známějším ubytováním. Kritéria hodnocení jsou široká, od kvality personálu přes čistotu až po ekologické chování. 

Do ankety se nyní aktivně zapojilo na 80 kempů, nejen ty, ale i další stovky kempů mohou lidé podpořit do konce srpna na stránkách www.dokempu.cz/kemp-rokuNejčtenější články