Close search

Tohoto muže označují za nejkrásnějšího lékaře světa! Jmenuje se Mike a pracuje pro charitu

Instagram Zdroj: Instagram

Seznamte se! Je to lékař, který se o sebe stará, sportuje a dodržuje zdravý životní styl. Na Instagramu ho sledují více než tři miliony lidí a má svůj vlastní Youtube kanál, na který nahrává své pořady - představujeme vám Mika Varshavskiho (29), kterého nejrůznější žebříčky považují za nejkrásnějšího felčara světa.

Mikhail Varshavski se narodil 12. listopadu 1989 v Rusku, má ale americké občanství, protože jeho rodiče nakonec zvolili život v USA a přestěhovali se tam, když malému chlapci bylo pět let. Jeho otec byl lékař a matka profesorka matematiky. Přezdívku "doktor Mike" dostal od svých kamarádů už na střední škole. Studenti a přátelé za ním totiž chodili se svými zraněními, jeho otec byl totiž lékař. Během studia prvního ročníku zdravotnické školy mu matka zemřela na leukémii.

Moment slávy

V roce 2012 začal Mike svůj doktorský život sdílet na Instagramu. Mediální pozornost získal v roce 2015, kdy byl publikován článek na webu Buzzfeed o jeho přitažlivém vzhledu. Časopis People ho poté označil za nejvíce sexy žijícího doktora. To způsobilo obrovský nárůst fanoušků na jeho Instagramu a doktor Mike se stal velmi populárním. V dubnu 2017 pak Varshavski spustil vlastní kanál na YouTube a byl finalistou v soutěži Shorty Awards v kategorii zdraví a wellness. Má vlastní nadaci na podporu studentů a většinu času mu zabírá práce pro soukromou neziskovou zdravotnickou organizaci, která provozuje nemocnice a další léčebná zařízení v New Jersey v USA.

Nejčtenější články