Close search

Toho si udržte: 10 vlastností mužů, kteří se nikdy neopouští

pixabay Zdroj: pixabay

Každá žena v životě hledá svoji pomyslnou druhou polovinu. Muže, se kterým bude tvořit jednotu, odevzdá se mu a bude s ním chtít být až do konce života. Ale ne vždy to vyjde, protože i když ideálního muže žena může potkat, opustí ho například kvůli drsňákovi od naproti, který ji fyzicky daleko víc přitahuje a který ji ale po měsíci opustí. V ten moment si žena pošlapala své štětí a do konce života toho bude litovat. Jaké vlastnosti tedy má tedy muž, který se zásadně neopouští?

1. Je empatický

Nemluví stále jen o sobě, ale také vám naslouchá. Všimne si, že máte nové vlasy a hned vám řekne jak vám to sluší. Také ví o vašich pocitech, problémech v práci, s dětmi, o vašich touhách a snech. To je hlavní předpoklad, že vám vztah vydrží. Takového muže už byste jinde jen těžko hledala.

2. Má smysl pro humor

Rozumíte si po stránce humoru? Gratulujeme. To je totiž také velmi důležité, není nic horšího, když jeden oplývá vtípky, kterým ale ten druhý nerozumí. Humor muže by měl být inteligentní a vkusný. Pokud takový muž má, držte se ho. Život s vtipným člověkem je větší zábava.

3. Je galantní

Galantnost je ozdobou muže, kterou žena dokáže ocenit. Pokud vám muž přidrží dveře nebo  pomůže do kabátu, jde tím správným směrem. Ženy chtějí být hýčkané a chtějí cítit, že si jich muž váží. Proto se málokterá vzdá svého vždy galantního partnera.

4. Má všeobecný přehled

Muž, který rozumí širokému spektru témat, je pro ženu hned přitažlivější. Pokud se vyzná ve více oborech, je to i záruka o jeho schopnosti rodinu vždy zabezpečit. Schopní a inteligentní muži se neopouští.

5. Je to charakter

Není to žádný alpinista v práci nebo bezpáteřní podvraťáček. Je to sebevědomý muž, který silně vnímá spravedlnost, dobro a zlo a vždy si stojí za svými názory. Takto rovných mužů si važte.

6. Ochraňuje vás

Poskytuje vám pocit bezpečí a naprosté důvěry. Cítíte se s ním vždy bezpečně a i když jste mimo domov, je vám s ním dobře, protože on je pro vás ten domov. Kdyby jste byla v ohrožení, víte, že se za vás vždy postaví a to je nesmírně krásný pocit.

7. Umí s vámi komunikovat

Komunikace je základním pilířem vztahu. Pokud muž dokáže s ženou hovořit na nejrůznější témata, má velké plus. Když se se svým partnerem nemáte problém zapovídat tak, že čas letí jako zběsilý a celé hodiny se náhle zdají jako pár minut, víte, že jste našli svou spřízněnou duši.

8. Umí vařit

Muži mají dar, že umí jídla skvěle dochucovat, proto nám od mužů tolik chutná. Když to není nešika, který dokáže spálit i čaj a je schopný vás v kuchyni zastoupit, nepouštějte ho. Chlapi, co si sednou na gauč a čekají, co jim jejich služka navařila, jsou velmi nepřitažliví.

9. Nelže vám

To, že někdo lže nebo ne, poznáte většinou záhy. Někteří to sice dokáží skrývat i pár let, ale většinou to na ně vždy praskne. Lhaní se neodpouští, je to zbabělost a většinou lháři lžou i nadále. Proto, jestli jste si už na více situacích vyzkoušela, že můžete svému partnerovi věřit, držte se ho zuby nehty.

10. Má vyřešenu minulost

Ženy jsou velmi vnímavé na situace, kdy se muž v rozhovoru s nimi vrací ke svým minulým známostem nebo dokonce srovnává nynější partnerku s expřítelkyní. A ještě vnímavější jsou na situace, kdy se taková bývalá partnerka stále v jejich životě pohybuje. Muž, se kterým chcete strávit život, má vždy svou minulost vyřešenou a jakékoliv ozvěny z minulosti vždy ignoruje.

 

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu