Close search

Todd Hoffman je připraven znovu vyrazit za zlatem. Dokáže vzkřísit chátrající důl na Aljašce?

Discovery Zdroj: Discovery

Zlatokop Todd Hoffman je zpět! Společně se svým otcem Jackem, synem Hunterem a partou dalších zkušených zlatokopů se vrací na Aljašku, aby se pokusil vzkřísit chátrající důl nedaleko města Nome. Kvůli vidině velkého bohatství dává v sázku celou svou budoucnost. Podaří se mu tento náročný plán dotáhnout do úspěšného konce? Sledujte seriál Zlato Hoffmanovy rodiny (Hoffman Family Gold), který má premiéru v úterý 10. května 2022 ve 22 hodin na Discovery Channel.

Jenže zlato mu zůstalo v krvi, a protože dostal nabídku, která se neodmítá, je nyní připraven začít s těžbou znovu. Spolu se svým otce, synem a partou zkušených zlatokopů včetně Jima Thurbera, předáka Andyho Spinkse a mechanika Randyho Hublera se pokusí vydolovat zlato v problémovém dole zhruba 80 mil severně od města Nome.

Todd se do ambiciózního plánu rozhodl vložit všechny své životní úspory, přestože tato investice je opravdu velký risk. Tím spíše, že se svým týmem přijíždí na místo pouhých sedm týdnů před začátkem zimy. Navzdory nelítostnému aljašskému počasí i opotřebovanému vybavení se však snaží udělat maximum, aby našel dostatek zlata a dostal důl do černých čísel.

Pokud se to Toddovi Hoffmanovi podaří, bude mít možnost těžit zlato po mnoho dalších desetiletí a vybuduje značné rodinné dědictví. Pokud ne, může to být naopak úplně poslední zlatokopecká kapitola v životě celé rodiny Hoffmanových.

Seriál Zlato Hoffmanovy rodiny produkuje mediální skupina Pilgrim Media Group společnosti Lionsgate, výkonnými producenty jsou Craig Piligian, Mike Nichols a Franco Porporino Jr.. Michael Gara je výkonným producentem pro Discovery Channel spolu s koordinujícím producentem Gregem Wolfem.


Nejčtenější články