Close search

Tímto si od sebe nápadníky zaručeně odeženete. Co se většině mužů nelíbí na ženách

pixabay Zdroj: pixabay

Všude v časopisech i na internetu najdete plno článků, rad a návodů, jak se zalíbit mužům. My jsme pro vás vybraly pět věcí, které mužům na ženách příliš „neštimují“. Nemáme teď na mysli charakterové vlastnosti, nýbrž to, co každého muže zaujme jako první: Ženin vzhled.

1.Příliš dlouhé nehty

Upravené nehty samozřejmě ano. Je dobré, když jste zvyklá chodit pravidelně na manikúru nebo na doplňování umělých nehtů. Ale čeho je moc, toho je příliš. Mužům obecně se příliš nelíbí až moc dlouhé drápy vypilované do špičky. Předimenzované různými ozdůbkami, kamínky a diamanty také neuděláte moc radost potenciálnímu partnerovi. Chcete-li zaujmout na prvním rande, raději zvolte kratší jednobarevné vkusné nehtíky. Méně je někdy více.

2.Legíny

Obecně legíny se pánům líbí, ale na štíhlé postavě a nejlépe, když má žena přes ně delší triko nebo šaty. Není asi horší pohled na zadnici v legínách stokilové slečny. Také je zajímavé, že sexy legíny se líbí mužům na jiných ženách, ale té své je obvykle zakážou nosit. Řada mužů ani neví co si o legínách mají myslet. Někteří je vnímají jako podvlíkačky pod zimní oteplováky.

3.Nesprávně nanesený make-up

Před muži leccos zatajíte. Některých detailů si prostě nevšimnou. Ala toho, jak má žena nanesený make-up si všimnou vždy. Tím spíš, když máte schůzku za bílého dne. Tehdy je vidět opravdu každá nerovnost a barevný přechod. Dávejte si pozor na to, abyste neměla na sobě make-upu moc, to muži přímo nesnáší. A potom také abyste neměla oranžový obličej a bílý krk. Tím byste výsledný efekt úplně zabila.

4.Vykoupaná v parfému

Jemný odér parfému je vždycky příjemný. Když ale nastoupíte k muži do auta a v té chvíli se mu zvedne žaludek ze sladké vůně vašeho parfému, asi na to dlouho nezapomene. Pokud chcete být okouzlující, vsaďte raději na jemný, ale zapamatovatelný parfém. Těžké, sladké voňavky raději nechte na jindy.

5.Nedokonalé oholení

Pokud netrávíte tři týdny na pustém ostrově, neměla byste zapomínat na vždy hladké nohy. Přes letní sezónu je to pro ženu „opruz“ každý den si holit nohy, ale věřte, že muži si nohou všímají a není nic horšího, když celkový dojem zkazí černé chloupky u kotníků anebo neoholená stehna. Na ty se často zapomíná. Věřte ale, že na sluníčku je vidět vše, takže na bodech vám to také zrovna nepřidá.

Nejčtenější články