Close search

Tesco Clubcard nabízí každý den nové slevy. Otevřete si i váš adventní kalendář

Tesco Zdroj: Tesco

Vánoční čas není jen o přípravách na Štědrý den a na příchod Ježíška. Je to také čas napjatého očekávání a postupného otvírání políček v adventním kalendáři. Ten obvykle mají zejména malé děti, ale i dospělí si zaslouží svůj vlastní adventní kalendář. A právě pro uživatele aplikace Clubcard si Tesco v letošním roce připravilo adventní kalendář, který svými slevami potěší úplně všechny zákazníky.

Všichni členové Clubcard, kteří se přihlásí či zaregistrují do aktuální verze mobilní aplikace, se mohou každý den těšit na zajímavé slevy a nabídky. „Stačí si ověřit, že mají ve svém chytrém telefonu nainstalovanou nejnovější verzi Clubcard aplikace, zaregistrovat se či přihlásit a pak si každý den aktivovat slevové kupony v adventním kalendáři. Každý kupon je platný sedm dní a podobně jako v kalendáři pro děti, i zde vás na Štědrý den čeká políčko se speciálním dárkem,“ vysvětluje Ondřej Horák, manažer věrnostního programu Clubcard.

V adventním kalendáři uživatelé postupně odkryjí například slevu na oblečení značky F&F, Lego, kosmetické balíčky značky Dove, slevu na nádobí Go Cook a dárkové balíčky s lihovinami. Zákazníci tak získají zajímavé slevy nejen pro nákup potravin na sváteční stůl, ale také získají slevy na vánoční dárky pro své blízké.

Adventní kalendář je aktivní od 1. prosince a končí 24. prosince 2020. Kupony lze otevřít tři dny zpětně. Platnost kuponu je sedm dní od data políčka. Vybrané kupony mohou mít delší platnost – bližší informace se dozvíte přímo v aplikaci.

Nejčtenější články