Close search

Těmto filmům se s partnerem vyhněte! Přinesou pochybnosti a strach do vztahu

20th Century Fox Zdroj: 20th Century Fox

Příjemné posezení s partnerem u zajímavého filmu dokáže zvednout náladu, i kdybyste právě prožili ten nejnáročnější den ve svém životě. Přesto existují snímky, které by vám i tak špatnou náladu dokázaly ještě více zhoršit.

Jestli chcete strávit hezký večer jako pár, ale jít ven se vám opravdu nechce, stáhněte po nějakém kvalitním filmu. Rozhodně se ale vyhněte těm v našem seznamu. Po jejich zhlédnutí budete totiž možná svého partnera podezřívat že všech smrtelných hříchů. 

Zmizelá (Gone Girl)

Vynikající filmový počin režiséra Davida Finchera nic nemění na tom, že tento film se k romantickému večeru prostě nehodí. Hlavní hrdinové Amy, kterou skvěle zahrála  Rosamund Pike, a její manžel Nick v podání Bena Afflecka po pěti letech manželství procházejí těžkou krizí. Vše nasvědčuje rozvodu, když najednou Amy zmizí a policie po ní dlouho marně pátrá. Tento film vyobrazuje nejtemnější stránky manželství a poukazuje na skutečnost, že ani své vyvolené nemůže znát dokonale.

Dokonalá vražda (A perfect murder)

Další nepovedené manželství holčičky z bohaté rodiny Emily a jejího až trochu příliš pracovitého manžela Stevena vám radost do vztahu určitě nepřinese. Zatímco Emily svého muže podvádí, ten se rozhodne své finanční problémy vyřešit vraždou nevěrné ženy. V tomto vztahu nezůstal ani náznak po lásce, takže raději stáhněte po jiném filmu. 

Blue Valentine

Snímek Blue Valentine je vynikajícím a skutečně syrovým vyobrazením toho, jak může vaše  manželství po pár letech vypadat, pokud na něm a hlavně na sobě nebude neustále pracovat. Usnout na vavřínech se nevyplácí a to zjistí i Ryan Gosling se svojí filmovou ženou Michelle Williams. 

Pod povrchem (What Lies Beneath)

Jestli nějaký film dokáže vyvolat paranoju a pocit, že žijete s jiným člověkem, než kterého jste si vzali, pak je to tento snímek. Michelle Pfeiffer a Harrison Ford vypadají na první pohled dokonale, s postupem času, ale manželé zjistí, že každý čin si nese následky a minulost si vás najde, i kdybyste se jí snažili třeba utopit. 

Nouzový východ (Revolutionary Road)

Bezvýchodnost, promarněné mládí, zoufalost, nuda a ztracená touha. Všechny tyto pocity vévodí filmu a jejich intenzitu jen umocňují skvělé herecké výkony Kate Winslet a Leonarda DiCapria. Je to příběh o manželství, ve které kdysi bylo vše, co správné partnerství vyžaduje, jen s postupem to jaksi vymizelo. Takže se raději vyhněte zbytečným depresím a tento film si tak maximálně pusťte, až budete jednou večer sami. 

Podívejte se v naší galerii na fotografie k filmům.

Nejčtenější články