Close search

Takhle vypadají celebrity bez líčení: Od nahých selfie je neodradí ani vrásky

Instagram Zdroj: Instagram

Mnohé známé herečky i zpěvačky se pyšní svůj dokonalým make-upem a s uměle vytvořenou krásou před kamerami. Většina z nich také otevřeně přiznává, že bez pečlivé práce stylistů by vypadaly úplně jinak a hrdě vystavují takzvané nahé selfie, kde jsou nenalíčené na sociálních sítích. Poznali byste tyto celebrity, kdybyste je ráno potkali?

Zajímavé a výrazné líčení je mnohdy součástí celkového stylu a způsobu, jakým se prezentují slavné osobnosti. Někdy ale díky vynikající práci stylistů jsou celebrity po odlíčení k nepoznání.

Známé dámy se ale za svojí přirozenou krásu nestydí a v posledních letech vystavují hrdě na obdiv svoji přirozenost a nedokonalosti. Mnohé z nich se tímto zapojují do nové vlny pozitivního vnímání svého těla. 

 Demi Lovato

Tato americká zpěvačka patří mezi jedny z největších zastánkyň selfie bez make upu. Sama sice často trpí psychickými problémy a bojuje se závislostí na drogách, ale svým fanouškům se nestydí ukázat v celé kráse. 

Nicki Minaj

Další americká zpěvačka a raperka, která si při práci potrpí na velice výrazné líčení. Možná proto je někdy tak šokující vidět úspěšnou raperka bez nánosů kosmetiky. 

Tyra Banks

Bývalá modelka se proslavila snad ještě více než díky svým fotografiím na Sports Illustrated Díky televizní show, ve které pro Ameriku hledala novou top modelku. Její selfie bez make upu jsou často hitem internetu. Banks si ze sebe totiž dokáže udělat legrací a často na svých fotografiích dělá zábavné obličeje. 

Sharon Stone

Tato slavná americká herečka je bezesporu krásnou ženou, která stárne s grácií. Stone se často nebojí dávat na své sociální sítě fotografie, kde je bez líčení.

Helen Mirren

Jestli se ale některá z hereček stárnutí nebojí, tak je to určitě Helen Mirren. Tato úspěšná dáma je pyšná na každou svoji vrásku. Koneckonců ony jsou právě důkazem jejích dlouholetých zkušeností na stříbrném plátně a nesčetných úspěchů.

Podívejte se v naší fotogalerii, jak vypadají slavné celebrity bez nánosů líčidel.

Nejčtenější články