Close search

Takhle luxusně bydlí návrhář Marc Jacobs. Jak vypadá nemovitost za 365 milionů?

Sotheby's International Realty Zdroj: Sotheby's International Realty

Celosvětově známý módní návrhář Marc Jacobs se rozhodl k nečekanému kroku. Skoro po deseti letech prodává svůj luxusní dům v New Yorku. Za pětipatrový dům chce dostat skoro 16 milionů dolarů.

I úspěšní podnikatelé a umělci, kteří se světu přinášejí neotřelé nápady a výtvory si musí občas udělat čas na vlastní život. U módního návrháře Marca Já ovšem ale vzniká dojem, že na začátku tohoto roku rozhodl dohnat ti, na či neměl během předešlých let moc času. 

Jacobs, který vybudoval úspěšnou značku nesoucí jeho jméno, obléká díky své tvorbě lidí po celém světě. Nyní se také rozhodl uklidit si ve vlastní skříni a prodává svůj newyorský dům za 15,995 milionu dolarů (365 milionů korun).   

Honosný townhouse se nachází v newyorské čtvrti West Village a v Jacobs ho koupil v roce 2009 za 10,495 milionu dolarů (241 milionů korun). Nyní ho prodává jen několik týdnů po své svatbě, kterou měl s dlouholetým přítelem Charem Defrancescem. A svatba to byla skutečně veliká, jelikož partneři pozvali 700 hostů. Oslavy se zúčastnily mnohé známé osobnosti jako šéfredaktorka časopisu Vogue, Anna Wintour, nebo herečka Bette Midler. 

Nyní návrhář uzavírá jednu velkou kapitolu svého života. Podle jeho slov je už ve věku, kdy nechce sedět  sám v městském domě a po večerech sledovat televizi. Návrhář by si přál změnu a být ve větším spojení s přírodou. Jacobs má už také za svůj nynější dům vhodnou náhradu. Dům, který navrhl Frank Lloyd Wright, padl návrháři natolik do oka, že si ho pořídil. Nemovitost, která se nachází na severu města, jej vyšla na 9,175 milionu dolarů (211 milionů korun). 

Nyní tak Jacobs může opustit svůj pětipatrový dům na Manhattanu, který mu poskytoval veškeré pohodlí díky vlastní zahradě, střešní terase i výtahu, a přestěhovat se do klidnější části města na severu. Návrhář ale zatím nemá konkrétní plány v jakém stylu by si chtěl zařídit svůj nový dům. Pouze uvedl, že má velmi v oblibě styl Art Deco a nábytek vyrobený v sedmdesátých letech. Údajně by chtěl, aby jeho nový dům byl moderní a pohodlný.

Podívejte se v naší galerii na luxusní interiér domu, který prodává návrhář Marc Jacobs. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu