Close search

Tajemství indigových dětí! 9 znaků, podle nichž je poznáte

pixabay Zdroj: pixabay

Každý z nás máme nějaké dary nebo talent na určité věci. Jenže děti a dospělí s indigo aurou, stejně jako generace křišťálových a duhových dětí, sem přišli proto, aby pomáhali s pozvednutím planety. Jak tyto děti a dospělí poznáme? Podle těchto 9 znaků!

  1. Lidé s indigovou aurou jsou vysoce intuitivní a citliví a vědí, že život je o něčem víc, než jak nám bylo říkáno.

  2. Mají často problémy ve škole. Jak s autoritami, dogmaty, tak s příznivci rutiny. Oni sem přišli proto, aby pomáhali se změnami různých společenských struktur a se změnami pravidel, které už nefungují.

  3. Nikam nezapadají. Odmala bývají nekonformní, nesnaží se zalíbit, nemají touhu být populární a nenásledují davy. Většina lidi se snaží zapadnout a tak ztrácejí spojení se svým skutečným já. Tuto vlastnost u indigo lidí nehledejte.

  4. Protože společnost vždycky nálepkuje to, čemu nerozumí, tak indigo lidé dostávají mnoho různých nálepek, jako ADHD, ADD a spoustu jiných. Nemají však nemoc, ale naopak dar.

  5. Uvědomují si, že jsou zde proto, aby pozvedli planetu a pomáhali lidstvu a tak mají často neodbytné nutkání pustit se do práce a najít své poslání. Najít to, co sem přišli dělat.

  1. Dost často bývají “denními snílky”. Hrozí jim zahlcení mnoha činnostmi nebo dojmy a proto je u nich velice důležité, aby se snažili osvojit si dovednost dělat všechno postupně, krůček po krůčku a byli tak schopni si udržet svoji vysokou energii.

  2. Neumí předstírat. Odmítají nosit různé společenské masky, protože ví, že jsme zde proto, abychom byli sami sebou.

  3. Často mívají problémy vydržet v běžném standardním zaměstnání a tak si mnoho z nich dříve nebo později vytváří zaměstnání své.

  4. Bývají experty na spojování. Fascinují je různá spojení, například mezi vědou a duchovnem. Dokáží propojovat zdánlivě neslučitelné obory a věci. Také dokáží číst mezi řádky a ví, že věci nebývají na první pohled takové, jak se jeví. Proto je pro ně velice potřebné, aby se snažili najít a spojit se s podobnými bytostmi a vytvářeli tak vzájemnou podporující se síť, ve které budou moci sdílet svoje inspirativní myšlenky. Indigo lidé mají být jakýmsi majákem a příkladem pozitivní změny.

Máte kolem sebe někoho s indigo aurou nebo jste to dokonce vy sami?

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu