Close search

Tajemství Chrise Hemswortha: Thor se udržuje fit 10 jídly denně a mandlemi

se souhlasem Falcon Zdroj: se souhlasem Falcon

Chris Hemsworth se vrací do kin ve filmu Thor: Láska jako hrom. Herec opět předvádí velké svaly a jeho osobní trenér prozradil magazínu Men's Health, jak k nim přišel.

Magazín Eat This, který se věnuje zdravému stravování, připomíná, že v novém příběhu severského boha hromu hraje také Natalie Portman. I ona nabrala kvůli natáčení filmu Thor: Láska jako hrom svalovou hmotu. A i když měla jiný trénink, než její kolega Hemsworth, jedno mají společné – mandle.

Jak se udržuje ve formě Chris Hemsworth

Podle Eat This mandle redukují vrásky a břišní tuk. Jedna unce, co je necelých 30 gramů, obsahuje 6 gramů rostlinných bílkovin a 4 gramy vlákniny. K tomu se v tomto množství ořechů nachází 50 % denní potřeby vitamínu E a 20 % hořčíku.

Herci z Thora ale netrávili celý den pojídáním mandlí. Třeba Hemsworth zařadil do jídelníčku mandlové máslo a mléko. V jednom z příspěvků na Instagramu si herec a jeho trenér Luke Zocchi udělali předtréninkový koktejl s banány, ovsem, proteinovým práškem, kokosovou kávou, kakaem a mandlovým mlékem. Zocchi pro Men's Health prozradil, že jeho svěřenec tohle pil několikrát denně a vedle toho měl každý den až 10 jídel, aby se dostal do role svalnatého hrdiny.

V novém filmu se bohyní hromu stane také Natalie Portman, která rovněž musela nabrat svalovou hmotu. Její trenérka Naomi Pendergastová řekla pro magazín Insider, že herečka během dne pojídala oříšky a vypila alespoň tři rostlinné proteinové koktejly s mandlovým mlékem.

Nejčtenější články