Close search

Sváteční nehtový design: Inspirace a trendy pro vánočně laděné nehty

rusconashine.com Zdroj: rusconashine.com

Hezky se připravte na vánoční sezónu s těmito skvělými tipy na zdobení nehtů! Vánoce jsou tu za chvilku, pojďte se naladit na vánoční atmosféru s dokonalou vánoční manikúrou.

Jaké barvy letos letí?

Letos jsou v kurzu tmavě zelené, červené a temně fialové barvy, ideální pro gelové nehty, obzvláště ve spojení se zlatem nebo stříbrem. K výběru je spousta odstínů, takže najít ten pravý UV gel nebo gel lak bude hračka.

Tip: Zkuste třeba červený gel lak RICH LIFE nebo elegantní tmavě zelený FOREST.

Třpytky, kamínky a fólie obzvlášť frčí

Pro opravdový vánoční vzhled nezapomeňte na třpytky! Jsou základem letošních vánočních trendů. Můžete je použít buď jako součást gel laků nebo je aplikovat zvlášť. Ať už se rozhodnete jakkoliv, třpytky vašim nehtům dodají ten pravý slavnostní vzhled.

Blýsknout se můžete také kamínky. Začněte s nude nehty a přidejte na ně vánoční dekorace. Elegantního vzhledu docílíte, když kamínky či drahokamy umístíte pouze na jeden nehet nebo okolo nehtové kůžičky. Vyberte kamínky ve vánočních barvách a uvidíte, jak budete ke stromečku ladit.

Zlaté a stříbrné fólie jsou další skvělou volbou pro vánoční gelové nehty. S fóliemi se dá krásně pracovat, ať už chcete vytvořit drobné detaily v rámci francouzské manikúry nebo potáhnout celý nehet. Fólie můžete také použít pro dokreslení vánočních motivů.


Ozdobte nehty vánočním motivem

A samozřejmě nesmí chybět vánoční motivy jako sněhové vločky, stromečky nebo dárečky. Vyzkoušejte vodolepky, a pokud jste více zdruční, tak si motiv namalujte sami. Buďte kreativní!

Mezi oblíbené techniky patří i francouzská manikúra. Vyzkoušejte ji s vánočním twistem – vyměňte bílé špičky za vánoční odstíny a přidejte třpytky nebo fólie. Dalším populárním zdobením je motiv svetru, který nikdy nevyjde z módy.


Tak co, už víte jak si na letošní vánoce ozdobíte své nehtíky? Jste tým fandící jednoduššímu zdobení, nebo si potrpíte na dokonalé detaily a nail art?

Nejčtenější články